Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" na swojej pierwszej ściance. Ulubienica widzów postawiła na złote spodnie. Klasa?

Najpopularniejsza para z programu "Rolnik szuka żony" pojawiła się na imprezie TVP. Marta i Paweł mogli poczuć się jak prawdziwi celebryci, pozując na ściance. Ich kariera telewizyjna nabiera rozpędu.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin to para, która znalazła miłość w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Dzięki temu, że udało im się stworzyć związek, zyskali sporą rozpoznawalność, co teraz wykorzystują - jako popularni i lubiani wystąpią w nowej odsłonie "Dance Dance Dance". Pojawili się też razem na ramówce TVP.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" robią karierę w TVP

Marta i Paweł przez chwilę pozowali na ściance. Postawili na stylizacje w ciemnych kolorach. Paweł założył ciemne, przecierane dżinsy i granatową marynarkę oraz koszulę w tym samym odcieniu. Jego partnerka postawiła na bardzo ciemną marynarkę, dwurzędową oversize. Do tego wybrała luźne, złote spodnie imitujące wężowy wzór. Całości dopełniała mała, czarna torebka na złotym łańcuszku.

Paweł Bodzianny i Marta Paszkin - wiosenna ramówka TVPPaweł Bodzianny i Marta Paszkin - wiosenna ramówka TVP Fot. KAPIF

Rolnik i jego dziewczyna wezmą udział w tanecznym show "Dance Dance Dance", w którym będą uczyć się i prezentować układy choreograficzne ze znanych teledysków. Program będzie emitowany w wiosennej ramówce TVP i startuje już piątego marca. Paweł i Marta z tej okazji pojawili się na imprezie stacji promującej premiery na wiosnę.

Paweł i Marta razem na scenie w "Dance Dance Dance"

Paweł i Marta są kolejną parą, której losy chętnie śledzą fani programu. Paweł znany był widzom już wcześniej. Kilka lat temu brał udział w reality show Polsatu "Wyspa przetrwania", gdzie miał przydomek "Farmer". Nie dotrwał do finału, za to przeżył przygodę na tropikalnej wyspie. Hodowca bydła w programie "Rolnik szuka żony" wybrał i - wszystko na to wskazuje - pokochał Martę, mieszkającą w Warszawie samotną mamę. Parze udało się stworzyć udany związek. Czy okażą się zgraną parą także na scenie?

Zobacz wideo Taki był siódmy sezon "Rolnik szuka żony"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.