Ida Nowakowska próbuje zadać szyku na imprezie TVP. Za kulisami pozowała z mężem! Chyba nie czuł się dobrze w blasku fleszy

Impreza ramówkowa na Woronicza trwa! Nie mogło na niej zabraknąć Idy Nowakowskiej. Prezenterka TVP postawiła na biało-czarną kreację podkreślającą ciążowe krągłości. Za kulisami wspierał ją mąż.

Na wiosennej ramówce TVP pojawili się między innymi: Małgorzata Tomaszewska, Roksana Węgiel, Marta Manowska, Rafał Brzozowski, Maciej Kurzajewski, Izabella Krzan, Joanna Jędrzejczyk oraz jurorzy programu "The Voice Kids" - Baron, Cleo i Dawid Kwiatkowski. Na imprezie nie mogło zabraknąć również jednej z aktualnych czołowych prezenterek Telewizji Polskiej, Idy Nowakowskiej. Wszystkie oczy zwrócone były na jej czarno-białą, obcisłą kreację. 

Ida Nowakowska na ramówce TVP

Ramówkowe imprezy wiążą się z obecnością fotoreporterów, którzy sumiennie wyłapują w obiektywie aparatu najdrobniejsze modowe wpadki gwiazd. Dopięte na ostatni guzik i przygotowywane przez wiele godzin stylizacje są później często komentowane przez internautów, dlatego my również pokusimy się o wyrażenie swojej opinii. 

Małgorzata TomaszewskaImpreza na Woronicza. Tomaszewska błyszczy, Krzan pomyliła ramówkę z sylwestrem

Na tapetę bierzemy kreację, na którą zdecydowała się Ida Nowakowska. Rozpromieniona prezenterka dumnie pozowała na ściance, eksponując ciążowy brzuszek. Stan błogosławiony, którego serdecznie gratulujemy, ewidentnie jej służy, jednak zastanawiamy się, czy koronkowe wstawki sukienki i wysoko zaczesane włosy to rzeczywiście dobry wybór.

Ida Nowakowska z mężemIda Nowakowska z mężem East News

Ida postawiła na długą, lekko rozszerzaną ku dołowi suknię, której biało-czarna kombinacja kolorystyczna dodatkowo podkreśla odcięcie w pasie. Lekko pofałdowany, jednak nadal mocno przylegający do brzucha materiał podkreślił stan przyszłej mamy. Biały à la choker połączony jest z górą kreacji ciemnymi, koronkowymi wstawkami, które ciągną się od szyi po obu stronach ramion. 

Roksana Węgiel, Agata KonarskaRamówka TVP. Od różowej kreacji Konarskiej boli głowa, za to Manowska? Wow!

Ida NowakowskaIda Nowakowska KAPiF

Też uważacie, że zarówno fryzura, jak i krój oraz materiał sukienki dodają Idze trochę lat? Prezenterka na szczęście nie przejmuje się aż nadto swoim wyglądem i może liczyć na wsparcie męża, który towarzyszył jej podczas imprezy. 

Zobacz wideo W 2021 roku czeka nas wysyp celebryckich dzieci!
Więcej o: