Kim jest Joanna Kudzbalska, narzeczona Krzysztofa Ibisza? To była uczestniczka programu "Top Model"

Krzysztof Ibisz zaręczył się z uczestniczką "Top Model" Joanną Kudzbalską. Co o niej wiemy? Okazuje się, że modeling to wcale nie jest jej główna pasja.

Krzysztof Ibisz od dawna stronił od związków i unikał komentowania prywatnych spraw. Wszystko jednak się zmieniło, gdy i jego ponownie trafiła strzała Amora. Prezenter stacji Polsat zaręczył się z jedną z  uczestniczek programu "Top Model" Joanną Kudzbalską. Co o niej wiemy?

Ewelina i Daniel MartyniukEwelina Martyniuk odcina się od rodziny byłego męża. Pozbywa się nazwiska

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów

Kim jest narzeczona Krzysztofa Ibisza?

Joanna Kudzbalska była uczestniczką drugiej edycji programu "Top Model". Nie zaszła daleko, dlatego niewiele osób pamięta rudą piękność z piegami i jasnymi oczami. Mimo to jurorzy od razu dostrzegli w niej ogromny potencjał. W końcu dziewczyna swoje pierwsze kroki w modelingu stawiała już jako 13-latka. 

Joanna Kudzbalska pochodzi z Wrocławia i w czasie trwania show była studentką medycyny. Przerwała jednak naukę, by móc skupić się na modelingu. Niestety nie udało jej się zaistnieć w tym tym świecie i skupiła się na ukończeniu studiów. Obecnie pracuje jako lekarz w jednym ze szpitali powiatowych w Warszawie. 

Joanna Kudzbalska i Krzysztof Ibisz

Zarówno Joanna, jak i Krzysztof od dawna robili wszystko, co mogli, by ukryć związek. Niestety, jak wiemy, w internecie nic nie ginie i to właśnie dzięki Instagramowi dowiedzieliśmy się, że są parą. Ponad siedem tygodni temu Joanna opublikowała zdjęcie pierścionka, które może świadczyć o tym, że się zaręczyli. 

 

Nieco wcześniej (w tamtejsze wakacje) wypoczywali razem na jednej z greckich wysp - Mykonos. Choć nigdy nie opublikowali wspólnego zdjęcia, zarówno Krzysztof, jak i Joanna wstawili fotki z tych samych miejsc. 

 
 

To jednak nie koniec plotkowego śledztwa. Krzysztof Ibisz lajkował i komentował zdjęcia Joanny już w 2019 roku. 

Więcej o: