Książę William i księżna Kate "są zdruzgotani"! Winni mają być Meghan Markle i książę Harry

Książę William i księżna Kate mają siedzieć jak na szpilkach, od kiedy dowiedzieli się, że Meghan Markle i Harry mają udzielić wywiadu Oprah Winfery. O co chodzi?

Sytuacja między księciem Williamem a księciem Harrym od dawna była napięta. Już przed rokiem, kiedy młodszy syn księcia Karola i Meghan Markle podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej, bracia mało ze sobą rozmawiali. Teraz ich relacja uległa pogorszeniu. Zagraniczne media donosiły, że starszy syn Diany miał być "zasmucony i wstrząśnięty" zachowaniem brata, który ten po odebraniu mu wojskowych zasług bardzo lekceważąco wypowiedział się na temat decyzji królowej. William uznał więc, że Harry obraził babcię

Spór zaognił fakt, że Meghan i Harry zdecydowali się na wywiad u Oprah Winfery i to w momencie, kiedy książę Filip przebywa w szpitalu. Portal Cosmopolitan podał, że William uznał takie zachowanie za niedopuszczalne. Jednocześnie on i Kate boją się tego, co Harry i jego żona powiedzą... zwłaszcza o nich. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry, królowa Elżbieta IIKsiążę Harry zadzwonił do królowej Elżbiety II. O czym rozmawiał z babcią?

Książę Wiliam i księżna Kate boją się o wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego

Meghan Markle i Harry nagrali już wywiad, który przeprowadziła z nimi Oprah Winfery. Ten ma ujrzeć światło dzienne 7 marca. Jednak już teraz wyciekły pierwsze szczegóły dotyczące rozmowy. 

Oprah Winfrey, Meghan Markle, książę HarryMeghan i Harry nagrali już wywiad u Oprah. Wyciekły pierwsze szczegóły

Okazuje się też, że wywiad jest bardzo nie na rękę księciu Williamowi i księżnej Kate. Dlaczego? Bo Meghn Markle i książę Harry zapowiadali, że rozmowa ma być bardzo osobista i szczera. Mają mówić nie tylko o powodach swojego odejścia z rodziny królewskiej, ale też o tym, co sądzą o jej członkach. Czyżby na jaw miały wyjść szczegóły sporów między braćmi? William bardzo obawia się takiej kompromitacji - podaje informator portalu Cosmopolitan. 

Tymczasem "Us Weekly" donosi, że William i Kate nie mają się czego obawiać, bo ich czarny scenariusz raczej się nie ziści. Harry i Meghan nie chcą zaogniać konfliktu z księciem i księżną Cambridge i mają być nieco powściągliwi podczas wypowiedzi na ich temat.

Nie będą mówić negatywnie o księciu Williamie i księżnej Kate. Nie chcą już dolewać oliwy od ognia - mówi informator magazynu. 

Cóż, jak naprawdę będzie, przekonamy się już 7 marca. 

Więcej o: