Żona Marcina Mroczka zrobiła się "na blond Barbie" i zaskoczyła fanów długimi włosami. Reakcja męża? Nietypowa

Żona Marcina Mroczka przeszła kolejną wizerunkową metamorfozę. Opublikowała zdjęcie w długich blond włosach i porównała się do Barbie. Internauci żywo zareagowali na jej nową fryzurę, jednak mąż podszedł do sprawy dość sceptycznie i nietypowo.

Marlena Muranowicz, żona Marcina Mroczka, po raz kolejny zaskakuje nową fryzurą. Latem minionego roku zdecydowała się na ostre cięcie i zmianę koloru. Z długich i ciemnych włosów wyczarowała krótką blond czuprynę. Komplementom fanów nie było końca, jednak internauci nie nacieszyli się długo jej metamorfozą, ponieważ ukochana gwiazdora "M jak miłość" opublikowała zdjęcie wprost z salonu fryzjerskiego i pochwaliła się odświeżonym wizerunkiem. Porównanie do Barbie trafne? Sami oceńcie.

Marlena MuranowiczŻona Marcina Mroczka przeszła sporą metamorfozę. Została blondynką! "Petarda!"

Żona Marcina Mroczka niczym Barbie?

Marlena Muranowicz pokazała w sieci efekty pracy fryzjera. Kolor włosów, co prawda, pozostał ten sam, jednak przedłużone, falowane pasma i zaczesana na bok grzywa zrobiły wrażenie na instagramowiczach.

Lubię was zaskakiwać - napisała pod zdjęciem, dodając hashtag #likeabarbie. 
 

Wkrótce okazało się jednak, że "metamorfoza" menedżerki i żony Mroczka jest jedynie niewinnym żartem.

Dzień dobry, kochani. Mała niespodzianka! Słuchajcie, chyba udała mi się wczoraj wkręta, bo wszyscy uwierzyliście w to, że mam takie długie włosy. Dziękuję oczywiście za wszystkie komentarze, że fajnie to wygląda, więc przemyślę. Niemniej jednak mam krótkie włosy, tak jak miałam. Ale kto wie? To były przymiareczki. Może za dwa miesiące zobaczycie mnie w takim wydaniu - zdradziła na InstaStories. 

Klaudia El Dursi - figuraKlaudia El Dursi jako blondynka! Udana metamorfoza? Internauci są zgodni

Muranowicz dodała, że jedyną osobą, która nie uwierzyła w jej wizerunkową przemianę, był mąż. Reakcję aktora można zaliczyć do dość nietypowych i zarazem zabawnych. Mroczek zignorował wysłane przez żonę zdjęcie w długich włosach i przeszedł w konwersacji do nieco bardziej męskiego tematu...

Powiem tak szczerze, że wstawiłam to zdjęcie (tak w sumie na żarty) i nagle zobaczyłam te wszystkie komentarze... Wszyscy zaczęli do mnie dzwonić i pisać, i mówię: "Ja pierdzielę, jak ja mam się z tego w ogóle wyplątać?". Jedyną osobą, która nie uwierzyła w mój look, jest mój mąż. Mało tego, wysłałam mu zdjęcie, na co on skomentował: "Kochanie, musimy kupić opony do Twojego samochodu. Sprawdź, jakie" - wyznała Marlena. 

Reakcja Marcina Mroczka na metamorfozę żonyReakcja Marcina Mroczka na metamorfozę żony Instagram/ @marlenamura

Żona Marcina Mroczka niejednokrotnie potwierdzała, że kobieta zmienną jest. Żart z "blond Barbie" żartem, jednak trzeba przyznać, że dość często oddaje się w ręce stylistów fryzur.

Tyle twarzy potrafi mieć jedna kobieta... Potrafimy zmieniać zdanie sto razy dziennie! Potrafimy się pięknie uśmiechać! Potrafimy też pięknie się drzeć (mój mąż coś o tym wie) - stwierdziła kiedyś na Instagramie, udowadniając swoje słowa zestawieniem wizerunkowych metamorfoz. 

Żona Marcina MroczkaŻona Marcina Mroczka Instagram/ @marlenamura

Zobacz wideo Klaudia Halejcio już jakiś czas temu zdecydowała się na ostre cięcie. Dobra zmiana?