Izabela Janachowska z gołym brzuchem wychodzi ze studia "DD TVN". Miała ze sobą torebkę za 30 tysięcy!

Izabela Janachowska pojawiła się w "Dzień dobry TVN" i zachwyciła swoją stylizacją. Prosty i nieco wiosenny look przełamała białą torebką, wartą blisko 30 tysięcy złotych.

Izabela Janachowska wróciła niedawno z szybkiego wypadu do Dubaju i od razu wzięła się za zawodowe obowiązki. Naczelna polska organizatorka ślubów pojawiła się w "Dzień dobry TVN", co nie umknęło uwadze czujnych fotografów. 

Izabela Janachowska wychodzi ze studia "Dzień dobry TVN". Miała ze sobą torebkę za 30 tysięcy złotych

34-latka zadała szyku wiosenną stylizacją. Miała na sobie wiązaną w pasie jedwabną koszulę, do której dobrała ciemne dżinsy, botki na masywnym obcasie oraz płaszcz z szerokim kołnierzem. Janachowska z dumą dzierżyła w ręku białą torebkę Chanel, wartą, bagatela, około 30 tysięcy złotych. Prowadząca youtubowy kanał "Wedding Dream" rozsyłała uśmiechy reporterom i wygląda na to, że wróciła z rajskich wakacji z naładowanymi bateriami.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska AKPA

Izabela Janachowska swoją karierę w show-biznesie zaczęła od "Tańca z gwiazdami", gdzie występowała w charakterze partnerki gwiazd. Pląsała na parkiecie między innymi z Przemysławem Saletą, Radosławem Majdanem i Rafałem Brzozowskim. W 2014 roku wyszła za mąż za milionerem Krzysztofa Jabłońskiego. To podczas przygotowań do ślubu odkryła swoją pasję do organizacji wesel, którą postanowiła przekuć w biznes.

Zobacz wideo Wpadka Izabeli Janachowskiej na InstaStories. Interweniował mąż gwiazdy

Janachowska w rozmowie z "Galą" przyznała, że przed wyjściem za mąż nie narzekała na swoją sytuację materialną, dlatego nie identyfikuje się z łatką żony bogatego męża:

Wiele osób będzie rozczarowanych, ale to nie jest historia w stylu "Kopciuszek poślubił księcia". Zanim poznałam Krzysztofa, też żyłam na dobrym poziomie, choć na pewno nie na aż takim. Pochodzę z rodziny, w której nigdy nie brakowało pieniędzy. Sama też dobrze zarabiałam. Najpierw ucząc tańca, później występując w "Tańcu z gwiazdami". Stać mnie było na markowe torebki i buty, na samochód i mieszkanie. Nie zapomniałam, jak ciężko na to wszystko pracowałam – powiedziała w wywiadzie, który ukazał się w "Gali" w 2020 roku.

Zobaczcie w naszej galerii, jak pozowała przed studiem TVN. Pięknie się prezentowała?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.