Narkotykowe orgie, myśli samobójcze, toksyczna rywalizacja. Króliczek Playboya wyznał prawdę o domu Hugh Hefnera

Bestsellerowy pamiętnik Holly Madison - jednego z najsłynniejszych "króliczków" w domu Hugh Hefnera - doczeka się swojej ekranizacji.

Książka Holly Madison "W króliczej norze" ukazała się w 2015 roku i szybko okazała się bestsellerem. Madison jako pierwszy króliczek Playboya opisała kuluary życia w rezydencji Hugh Hefnera. Gorzka prawda dalece odbiega od zbudowanych przez Hefnera wyobrażeń. 

Zobacz wideo Te gwiazdy rozebrały się dla polskiego "Playboya"

Króliczek Playboya Holly Madison wyzna prawdę o domu Hefnera

Madison w swoich pamiętnikach opowiedziała o zmaganiach z depresją i poczuciem odizolowania od świata zewnętrznego. Kobieta nie mogła pracować, czuła się zniewolona i rozważała samobójstwo. Madison w książce opisuje także liczne biseksualne orgie, do których zachęcane były kobiety w willi Hefnera. Jak opisała Holly:

W sypialni były całe góry kaset wideo, wypchane zwierzęta i sterta prezentów aż po sam sufit. Po dwóch stronach łóżka wisiały dwa telewizory, puszczano z nich filmy porno. Na łóżku siedział bardzo blady mężczyzna i zajmował się swoimi własnymi sprawami, jeżeli chwytacie, co mam na myśli.

Kiedy udało jej się wydostać ze związku z Hefnerem, czuła motywację aby wszystko opowiedzieć publiczności. 

Jedyną rzeczą, która była dla mnie silniejsza od potrzeby ucieczki, było moje pragnienie do podzielenia się swoją historią.

Ekranizacje bestsellerowych pamiętników szykuje Studio Studio. Madison będzie jedną z producentek serialu, a w główną rolę wcieli się Samara Weaving.

Holly Madison największą sławą cieszyła się w latach 2005-2009, kiedy to brała udział w reality show "Króliczki Playboya". W ostatnich latach usunęła się w cień show-biznesu. Czekacie na serial o jej historii?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.