Krzysztof Skiba przeszedł metamorfozę. Schudł 30 kg - zdradził swoją metodę. Jest dość prosta

Krzysztof Skiba znany z zespołu Big Cyc schudł blisko 30 kg. Artysta twierdzi, że w osiągnięciu celu pomogły mu trzy czynniki.

Krzysztof Skiba działa na polskiej scenie muzycznej już od lat 80. XX wieku i od samego początku wierny jest swojemu wizerunkowi. Lata jednak mijają i obudziła się w nim chęć zadbania o swoje zdrowie. Opowiedział, jak udało mu się schudnąć 30 kilogramów.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Agnieszka KotońskaKotońska z "Gogglebox" odwiedziła fryzjera i odmieniła wizerunek. Ma grzywkę

Krzysztof Skiba przeszedł metamorfozę. Schudł 30 kg

Muzyk w ostatnich miesiącach przeszedł całkiem sporą metamorfozę - udało mu się zrzucić aż 30 kg. W rozmowie dla Plejady opowiedział, jak osiągnął wymarzoną sylwetkę. Artysta twierdzi, że pomogły mu trzy czynniki: dobry humor, odpowiednia dieta i ćwiczenia.

Ja chciałbym sprzedać patent, jak odchudzać się na wesoło. Bo można! Bez żadnego głodzenia się. Wystarczą odpowiednia dieta i ćwiczenia. I efekty są rewelacyjne. Zdarza się, że ludzie teraz nie rozpoznają mnie na ulicach. Nie dość, że maseczka zasłania mi pół twarzy, to jeszcze jest mnie 30 kilogramów mniej - mówił w rozmowie z Plejadą.

Zrzucenie upragnionych kilogramów związane było także z pewnymi wyrzeczeniami. Wśród nich mężczyzna wymienia m.in. rezygnację z alkoholu i słodyczy na okres siedmiu miesięcy. 

Jak jest się na etapie redukcji, czyli tracenia kilogramów, to nie ma innego wyjścia. Ale wszystko jest dla ludzi. Teraz gdy już utrzymuję wagę, to mogę sobie na pewne rzeczy pozwolić. I zdarza mi się zjeść coś słodkiego i wypić niewielką ilość winka, ale tylko w dobrym towarzystwie - dodał.
 

Skiba przyznaje, że we wszystkim najważniejszy jest umiar. 

Życie jest za krótkie, żeby tracić je na jedzenie samych dietetycznych produktów. Restrykcyjne rezygnowanie z przyjemności źle wpływa na psychikę. Po prostu trzeba pamiętać o odpowiednich proporcjach i wtedy wszystko będzie w porządku – będziemy zdrowi i szczupli -podsumował.

Maryla Rodowicz, Krzysztof CugowskiGwiazdy narzekają na niską emeryturę. Odpowiada im prezeska ZUS

Przekonują Was rady Skiby?