Klaudia El Dursi jako blondynka! Udana metamorfoza? Internauci są zgodni

Fryzjer Łukasz Urbański stworzył grafikę i pokazał, jak Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" wyglądałaby w innym kolorze włosów.

Klaudia El Dursi, prowadząca program "Hotel Paradise" przeszła metamorfozę. Oczywiście do zmiany w jej wyglądzie doszło jedynie za sprawą wizualizacji stworzonej przez fryzjera gwiazd Łukasz Urbańskiego. Od początku swojej medialnej aktywności miała ciemne włosy, a na zdjęciu zamieszczonym przez stylistę widzimy ją w blondzie.

Anna Nowak-IbiszAnna Nowak-Ibisz w blondzie "wymiata". Fryzjer gwiazd "odmienił" jej wizerunek

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" w blondzie

Łukasz Urbański sprawdził, jak Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" wyglądałaby w blond włosach. Znany fryzjer co jakiś czas pokazuje wizualizacje dotyczącą zmian w uczesaniu dziennikarzy, wokalistów czy polityków. Tym razem zdecydował się na graficzną przemianę prowadzącej show. Klaudia rozpoczęła swoją przygodę z telewizją od występu w "Top Model", gdzie już na castingu zdobyła złoty bilet, który był przepustką do dalszej rywalizacji w domu modeli. Mimo że nie wygrała, TVN zaproponował jej angaż w roli prowadzącej programu o młodych ludziach szukających wrażeń i miłości (?) na wyspie. Od tego czasu urodziwa modelka nie zmieniała uczesania, ale być może wizualizacja Urbańskiego sprawi, że zechce zmienić zdanie. 

Zobacz też: Ewa Farna w platynowym blondzie jest nie do poznania. "Wow, jest moc". Fryzjer gwiazd całkiem ją "zmienił"

Klaudia El Dursi na InstaStory Łukasza UrbańskiegoKlaudia El Dursi na InstaStory Łukasza Urbańskiego instagram.com@lukiur

Fryzjer Gwiazd zmienił kolor włosów Patrycji MarkowskiejPatrycja Markowska od lat jest blondynką. Jak wyglądałaby w ciemnych? Fryzjer gwiazd pobawił się jej wizerunkiem

Jak widać, internauci są zdania, że powinna raczej pozostać przy wcześniejszym kolorze, mimo że w blondzie prezentuje się równie korzystnie. Dotychczas na wizualizację fryzur gwiazd pokusił się także na przykładzie zdjęć Anity Werner, Wiktorii Gąsiewskiej i Agnieszki Woźniak-Starak. Co myślicie o tej najnowszej?

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wspomina współpracę z Krupą. Powinna się bać o swoją pozycję przez udział Pisarek?