Tomasz Kammel na archiwalnym zdjęciu z inną gwiazdą TVP. Fanów rozczarował opis: Szybka zmiana frontu

Tomasz Kammel wybrał taktykę i postawił na milczenie. Choć nadal nie komentuje działań Telewizji Polskiej, robi wszystko, by sprawiać jak najlepsze wrażenie. Dlatego też opublikował dawne zdjęcie z Norbim. Jednak nie wszystko poszło tak, jak zaplanował.

Tomasz Kammel w ostatnim czasie nie schodzi z języków polskich mediów. Wszystko za sprawą kontrowersji, jakie dzieją się w jego rodzimej stacji TVP po odejściu Marzeny Rogalskiej. Jak widać, dziennikarz postawił na milczenie i wsparcie innych kolegów. Opublikował archiwalne zdjęcie z Norbim, prowadzącym program "Jaka to melodia".

Zobacz wideo Jaka atmosfera panowała na planie "Pytania na śniadanie?" Dlaczego zamknęła swojego bloga?

Tomasz Kammel na wspólnym zdjęciu z Norbim

Dawna fotografia pojawiła się na Instagramie prezentera. Zdjęcie prawdopodobnie ma ponad 20 lat. W opisie Tomasz Kammel odniósł się do innej dziennikarki Izabeli Krzan, która być może na stałe zastąpiła Marzenę Rogalską w "Pytaniu na Śniadanie".

Hej @izabellakrzan, zgadnij ile miałaś lat, gdy Twoi koledzy z pracy robili sobie to zdjęcie - podpisał post. 
 

Internauci jednak nie podzielili entuzjazmu dziennikarza. W komentarzach wiele osób odniosło się do jego "zmiany frontu" - w innych czasach być może oznaczyłby na zdjęciach Marzenę, z którą wiele lat pracował.

To już nie Marzenka a Iza? Szybka zmiana frontu widzę.
Następny pupilek TVP 2 - komentują.

Chrissy Teigen, Joe BidenChrissy Teigen miała prośbę do Bidena. Prezydent usunął ją z Twittera

Widzowie i internauci od pewnego czasu nie kryją zaskoczenia decyzjami, jakie podejmuje Kammel. Skrytykowała go nawet Paulina Młynarska, która odniosła się do postu, w którym usunął nazwisko Wojciecha Młynarskiego. Choć przyznała, że nie uważa Tomka za drania, jego szef "to całkiem inna sprawa".

Brytyjska reklama CadburyWidzowie oburzeni pocałunkiem mężczyzn w reklamie. Marka zareagowała

Zamieszanie wokół Kammela skomentował także Borys Szyc, który opublikował jego zdjęcie na InstaStory i podpisał "Może już czas?". Ponadto wielu widzów jest zaskoczonych, że nie pożegnał publicznie swojej programowej partnerki Marzeny Rogalskiej, z którą przez lata tworzył zgrany duet "Rogammel" w "Pytaniu na śniadanie".