Rozanielony Majdan zdradza, jaka jest ulubiona zabawa Henia. Jej przebieg pokazał na zdjęciach

Kreatywność dzieci może czasami zaskakiwać. Przekonał się o tym Radosław Majdan, który zdradza, jaka jest ulubiona i jednocześnie nietypowa zabawa małego Henryka.

Radosław Majdan po raz kolejny osłodził swój instagramowy profil, publikując fotografie z synem. Henio nie skończył jeszcze roku, a już stał się prawdziwą gwiazdą sieci. Dumny tata co chwilę chwali się postępami w rozwoju malucha. Tym razem skupił się na ulubionej zabawie chłopca.

Zabawa "dzidziusia Majdanów"

Henio Majdan, jak wszystkie dzieci, potrafi zainteresować się z pozoru mało ciekawym przedmiotem i stworzyć z niego prawdziwe źródło zabawy. Od jakiegoś czasu szczególnie upodobał sobie... okulary. Z roześmianą buzią praktykuje ściąganie ich z oczu taty, czego dowodem mają być opublikowane przez Radosława zdjęcia. 

Ostatnio ulubiona zabawa Henia - ściąganie okularów - zdradził na Instagramie Majdan, dodając do wpisu emotikonę w kształcie serca. 
 

Jak zwykle zachwytom nad Heniem w komentarzach nie było końca. Internauci docenili kreatywność malucha i przyznali, że chłopiec wygląda na szczęśliwego. 

Widać, że dzidziuś szczęśliwy. 
Śliczności ten wasz Heniulek. 

Dodatkowo rozprawiali na temat wizualnego podobieństwa malucha do popularnych rodziców, wyrażając przy tym odmienne zdania. 

Te oczka... cały tato. 
Chyba robi się wykapana mama - czytamy na profilu Radka.

Z którą opinią fanów Majdanów się utożsamiacie? Przypomnijmy, że Henryk przyszedł na świat 10 czerwca minionego roku. Jest pierwszym dzieckiem Małgorzaty i Radosława i od pierwszych chwil stał się ich oczkiem w głowie. Towarzyszy rodzicom nawet podczas pracy, a nie tak dawno zaliczył swoje pierwsze zagraniczne wojaże. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada o swoim wykształceniu. Dlaczego zrezygnowała z kariery prawniczej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.