Mariusz i Patrycja z "Top Model" są razem? Parę zdradził jeden malutki szczegół na zdjęciu

Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski poznali się w dziewiątej edycji programu "Top Model". Wszystko wskazuje na to, że wspólne projekty ich połączyły i zrodziło się między nimi uczucie. Zdradziło ich jedno ze zdjęć.

Mariusz Jakubowski i Patrycja Sobolewska byli uczestnikami dziewiątej edycji program "Top Model". Oboje byli bardzo docenieni przez jurorów i widzów (Patrycja w programie zajęła drugie miejsce, Mariusz czwarte). Wszyscy wróżyli im świetlaną przyszłość. I tak też się stało. Po zakończeniu programu zaczęli pracę w modelingu. Nikt jednak nie spodziewał się, że może połączyć ich także uczucie.

Zobacz wideo "Top Model". Patrycja pokazała, jak spędza czas z finalistami. Nieoczekiwanie dołączył do nich uczestnik, który odpadł z show

SokołowskaSokołowska pozuje w bikini niczym modelka z "Top Model". Fani: Występujesz po niewłaściwej stronie stołu

Patrycja Sobolewska i Mariusz Jakubowski z "Top Model" są razem?

Mariusz Jakubowski jeszcze w programie był pod wrażeniem wyglądu Patrycji. Blondynka z niebieskimi oczami była jego ideałem kobiety. Patrycja jednak przez większość czasu zdawała się być tylko i wyłącznie skupiona na zadaniach w modowym show, odtrącając zaloty. Mariusz, choć sam zachwycał się Patrycją, miał również wiele absztyfikantek. W końcu przystojny, wysportowany naukowiec jest marzeniem wielu kobiet. 

Patrycja i Mariusz ostatnimi czasy tworzyli razem wiele projektów. Stali się twarzami takiej marki jak Douglas, gdzie zdjęcie wykonał Marcin Tyszka. Jak widać, wspólne projekty bardzo zbliżyły ich do siebie.

Mariusz na Instagramie udostępnił InstaStory, na którym widać, że razem z Patrycją ostatnie dni spędzają w Sopocie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie emotikony serca na jednym z nich. Wszystko wskazuje na to, że Patrycja i Mariusz są razem.

Patrycja Sobolewska, Mariusz JakubowskiPatrycja Sobolewska, Mariusz Jakubowski Mariusz Jakubowski - Instagram

Trzeba przyznać, że jeśli te serca naprawdę oznaczają uczucie, jakim się darzą, to razem tworzą jeden z najpiękniejszych związków polskiego modelingu.

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii.

Oliwia z programu 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Oliwia ze "ŚOPW" po ogłoszeniu rozwodu zniknęła z mediów. Teraz wróciła

Więcej o: