Kuba Wojewódzki nie przepuścił okazji, by podrwić z Egurroli. "Potwierdzają się moje słowa - taniec to droga donikąd"

Kuba Wojewódzki skomentował w swoim programie niespodziewaną decyzję Agustina Egurroli. Prezenter telewizyjny, zresztą jak zwykle, był szczery i bezpośredni.

We wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego na kanapie zasiedli aktor Piotr Głowacki oraz pięściarz Marcin Najman. Nie zabrakło żartów z prezydenta Andrzeja Dudy czy Telewizji Publicznej. Jednak zanim w studiu pojawili się zaproszeni goście, Wojewódzki postanowił skomentować decyzję swojego dawnego kolegi ze stacji, Agustina Egurroli. Ostro?

Ewa BemEwa Bem w dniu swoich 70. urodzin przerwała milczenie. Opowiedziała o życiu bez córki

Zobacz wideo Co Anna Mucha sądzi o książce Kuby?

Kuba Wojewódzki skomentował przejście Agustina Egurroli do TVP. "Potwierdzają się moje słowa"

W najnowszym odcinku Wojewódzki nawiązał do sprawy, która ostatnio bardzo rozgrzała media i internautów. W kilku zdaniach wspomniał o Agustinie Egurroli, którego już niedługo zobaczymy w programie "Dance Dance Dance". Nie obyło się bez uszczypliwości.

Kiedyś pracowałeś z Martyną Wojciechowską, a teraz będziesz z Norbim. Potwierdzają się moje słowa - taniec to droga donikąd. Żegnaj przyjacielu - powiedział do kamery.

16 lutego TVP zdradziła, kto zasiądzie w fotelu jury w programie "Dance Dance Dance". Ze starej obsady uchowała się jedynie Ida Nowakowska, ulubienica Jacka Kurskiego, a dołączą do niej Joanna Jędrzejczyk (pierwsza Polka w organizacji MMA, mistrzyni w wadze słomkowej) oraz Agustin Egurrola (tancerz i choreograf). Ta informacja spotkała się z niemałym oburzeniem ze strony widzów i gwiazd.

Anna Wendzikowska z córką AntoninąWendzikowska na zdjęciu z córką sprzed lat. Nikt nie wiedział, przez co przechodziła

Agustin znany jest przede wszystkim z występów w stacji TVN, a przykładem może być chociażby "Mam Talent!", w którym przez lata oceniał uczestników. Tę niespodziewaną decyzję zdecydowali się skomentować już Michał PirógWeronika Marczuk czy Kinga Rusin.

Myślicie, że tancerz mu odpowie?