Kuba Wojewódzki spytał Marcina Najmana, czy chciałby pracować w TVP. "Ale zostać prezesem"? Wojewódzki ostro zażartował

Marcin Najman był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Pięściarz żartował z memów na swój temat i odpowiedział na pytanie, czy chciałby pracować w TVP. Wojewódzki nie powstrzymał się od ostrego żartu.

W nowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego pojawili się Piotr Głowacki i Marcin Najman. Aktor żartował wraz z prowadzącym z Andrzeja Dudy, natomiast Marcin Najman... z siebie samego. Okazało się, że ceni memy ze swoją osobą. Nie zabrakło także pytania o TVP i ostry żart z prezesa. 

Polecamy: Najman nadaje z domu, a Saleta patrzy na tło i jest w szoku. "Zostawiłem to u niego na przechowanie"

Marcin Najman lubi memy ze sobą samym

Ostatnio były sportowiec był bohaterem wielu memów. Twórcy zabawnych grafik upodobali sobie szczególnie jedno z jego zdjęć, na którym stoi z plecakiem i ma na sobie niebieską kurtkę. Popularność tej stylizacji doprowadziła nawet do tego, że Marcin Najman zdecydował się wystawić kurtkę na WOŚP. W programie u Kuby Wojewódzkiego poruszono wątek memów. Marcin Najman przyznał, że wszystkie lubi, a ostatnio najbardziej spodobał mu się ten, na którym "stał na Marsie".

Przeczytajcie więcej na ten temat: Nowa fala memów z Marcinem Najmanem. O co chodzi? Na co czeka z plecaczkiem? Stanowski okropnie z niego zadrwił [MEMY]

Oprócz rozmowy o memach Kuba i Marcin poruszyli także wątek fizyki kwantowej. Padło również pytanie, czy Najman chciałby pracować w TVP.

Ale co, zostać prezesem TVP? - spytał były sportowiec.
To każdy głupi potrafi, to widać - stwierdził Wojewódzki.

Marcin stwierdził, że i tak pojawia się w roli gościa w programach publicystycznych. Zaapelował także do Wojewódzkiego, by jako osoby publiczne nie dzieliły społeczeństwa.

 Przeczytajcie także: Robert Lewandowski skrytykowany przez Marcina Najmana. Nie spodobało mu się przemówienie piłkarza przy odbieraniu nagrody FIFA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.