Znana wokalistka jest w ciąży. Radosną nowinę ogłosiła na Instagramie, ale nie swoim. "Poczułam, że żyję"

Ellie Goulding jest w ciąży. Razem z mężem Casparem Joplingiem spodziewa się narodzin pierwszego dziecka.

Ellie Goulding ogłosiła, że jest w ciąży. Artystka zrobiła to na Instagramie brytyjskiego "Vogue'a". Wokalistka nie ukrywa swojej radości i chętnie prezentuje ciążowe krągłości.

Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała nagranie z USG

Ellie GouldingTak Ellie Goulding zmieniła się w niecałe 2 miesiące!

Zobacz także: Ellie Goulding ma nietypowy sposób na udane małżeństwo. Piosenkarka i jej mąż mieszkają osobno. "Mogę jeść niechlujnie"

Ellie Goulding jest w ciąży

Ellie Goulding nikomu przedstawiać nie trzeba. Jest jedną z najpopularniejszych brytyjskich wokalistek. Do tej pory skupiała się przede wszystkim na karierze, ale przyszedł czas na założenie rodziny. W 2019 roku wyszła za mąż za sześć lat młodszego Caspara Joplinga, który jest handlarzem dzieł sztuki. Teraz okazuje się, że para spodziewa się narodzin pierwszego dziecka.

Radosną nowinę poznaliśmy dzięki instagramowemu profilowi brytyjskiego "Vogue'a".

Gratulacje dla Ellie Goulding! 34-letnia piosenkarka przygotowuje się do powitania swojego pierwszego dziecka wraz z mężem - czytamy pod zdjęciem wokalistki w zaawansowanej ciąży.

Kuba Wojewódzki, Piotr GłowackiKuba Wojewódzki żartował z Andrzeja Dudy, a Piotr Głowacki ocenił jego talent aktorski

Ellie Goulding udzieliła wywiadu magazynowi, w którym opowiedziała o swoim stanie. Okazało się, żę w ciąży była już podczas sierpniowego występu w Victoria & Albert Museum. Wtedy jednak o tym nie wiedziała.

Zajście w ciążę nie wydawało się wtedy możliwością. Jednak właśnie ciąża sprawiła, że poczułam, że żyję - powiedziała.
 

Ellie Goulding jest zachwycona swoimi krągłościami i przyznaje, że ma już zachcianki. Najbardziej ma ochotę jeść potrawy z McDonald's. Była tym zaskoczona i żartowała, że dziecko przejęło nad nią kontrolę, nie chcąc, by spożywała zdrową żywność. Wokalistka zna płeć dziecka, ale na razie nie chce jej ujawnić.

Więcej o: