Kuba Wojewódzki żartował z Andrzeja Dudy w swoim programie, a Piotr Głowacki ocenił prezydenta: Znam lepszych

W nowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego gościem był Piotr Głowacki. Obaj żartowali sobie z prezydenta Andrzeja Dudy.

Piotr Głowacki odwiedził Kubę Wojewódzkiego po raz kolejny. Aktor i prowadzący ocenili aktorski talent Andrzeja Dudy. Zaczęło się od stwierdzenia Piotra Głowackiego, że w przeszłości chciał być albo aktorem, albo prezydentem.

Tu komediant i tu komediant - powiedział Kuba Wojewódzki.

player.pl/programy-online/kuba-wojewodzkiAgnieszka Dygant u Kuby Wojewódzkiego wyznała, że była zakochana w Pazurze

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."

Zobacz także: Renata Kaczoruk nie miała pojęcia, kim jest Kuba Wojewódzki. Wszystko przez brak... telewizora

Kuba Wojewódzki i Piotr Głowacki żartują z Andrzeja Dudy

Aktor stwierdził wtedy, że zawsze interesowało go aktorstwo. Wtedy prowadzący spytał, czy Andrzej Duda jest dobrym aktorem.

Nie, znamy lepszych na tych stanowiskach - powiedział Piotr Głowacki.

Polecamy również: Wojewódzki o ciąży Nowakowskiej. Cios poniżej pasa: Urlop macierzyński wyda jej się zbliżony do pracy na Woronicza

Na tym się jednak nie skończyło. Kuba Wojewódzki stwierdził bowiem, że prezydent przypomina mu bohatera filmu "Sami swoi". Tymczasem Piotr Głowacki ocenił aktorski talent Andrzeja Dudy.

Używa środków aktorskich w taki sposób prosty. Jego styl to jest taki styl wysoki. Zawsze ma spięty aparat mowy. To trzeba byłoby trochę potrenować - powiedział.

Zdaniem Kuby Wojewódzkiego, Andrzej Duda lubi wystąpienia, w czasie których "upaja się sobą". Piotr Głowacki uważa, że może tak być, ale równie dobrze prezydent może się po prostu stresować. Też tak uważacie?

Przeczytajcie także: Kuba Wojewódzki naśmiewał się z wpisów Edyty Herbuś. Tancerka szybko zareagowała. Piękna odpowiedź!

Więcej o: