A jednak! "Seks w wielkim mieście" z nagłą zmianą w obsadzie. Mr Big wraca?

Ostatnio informowaliśmy, że w kontynuacji serialu "Seks w wielkim mieście" oprócz postaci Samanthy Jones zabraknie również ukochanego Carrie. Okazuje się, że jest nadzieja - Mr Big najpewniej pojawi się w "And Just Like That".

Od kilku tygodni wiadomo o planowanej kontynuacji serialu "Seks w wielkim mieście". Choć od jego produkcji minęły już prawie dwie dekady, to wciąż cieszy się popularnością i zyskał status kultowego na całym świecie. O tym jak będzie wyglądała jego kolejna odsłona, przekonamy się na HBO Max. Serial zatytułowany "And Just Like That" ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku!

Zobacz wideo "Mare z Easttown". Zwiastun nowego serialu HBO GO z Kate Winslet

"Seks w wielkim mieście" z nagłą zmianą w obsadzie. Mr Big wraca?

Dużym zainteresowaniem cieszą się spekulacje na temat obsady serialu. Ku niezadowoleniu fanów, media obiegła informacja o nieobecności postaci Samanthy Jones (Kim Cattrall). Niedawno informowaliśmy również, że Mr Big nie jest brany pod uwagę w nowej części serialu. Wygląda jednak na to, że nie wszystko jest stracone! 

'Seks w wielkim mieście'"Seks w wielkim mieście" wraca na ekrany. Jak zmieniły się bohaterki przez 17 lat?

Do pogłosek o własnej nieobecności odniósł się sam zainteresowany, wrzucając na swoje media społecznościowe dość sugestywny wpis. Aktor Chris Noth zapewnił, aby nie wierzyć brukowcom. Na Instagramie odpowiedział na komentarze miłośników produkcji, którzy narzekali na ewentualny brak granej przez niego postaci w kolejnej części serialu. Aktor dosyć znacząco napisał:

Wszystko się zmienia... w tym ogłoszenia w brukowcach 
 

fot. www.eastnews.pl/Materiały prasowe/KolażKochacie styl Blair i Carrie? Odtwarzamy ich najlepsze zestawy w TAŃSZYCH wersjach

Póki co wiemy, że nowej części serialu zobaczymy, jak bohaterki radzą sobie w obecnym świecie. Nie zabraknie wątku pandemii, wpływu nowych technologii na codzienność czy ruchów #MeToo i TimesUp. Jak mawiają doniesienia, wszystkie te zjawiska mają wpłynąć na losy bohaterek. 

Cieszycie się z (prawdopodobnego) powrotu Mr Biga do serialu? Będziecie oglądać nową produkcję HBO Max?