Kim Kardashian powiedziała najstarszej córce North o rozwodzie. Wiemy, jak zareagowała. "Młodsze dzieci nie wiedzą, co się dzieje"

Kim Kardashian ma za sobą trudną rozmowę. Musiała powiedzieć siedmioletniej North o tym, że rozwodzi się z jej tatą. Jak zareagowała? Jej młodsze rodzeństwo nie ma jeszcze o niczym pojęcia.

O kryzysie w związku Kim Kardashian i Kanye Westa mówiło się mniej więcej od roku. Para przez ostatnie kilka miesięcy żyła osobno, a choroba dwubiegunowa rapera nie pomagała w walce z kryzysem małżeńskim. Dopiero niespełna tydzień temu media obiegła oficjalna informacja o rozwodzie pary, który będzie o wiele trudniejszy ze względu na czwórkę ich dzieci. Ich najstarsza pociecha już wie o wszystkim.

Kim Kardashian, Kanye WestKim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. To już pewne

Kim Kardashian powiedziała córce o rozwodzie

Poinformowanie dzieci o rozwodzie z pewnością jest bardzo trudne. Właśnie z takim zadaniem musi się zmierzyć wkrótce Kim Kardashian. Jak donosi informator hollywoodlife.com, siedmioletnia North już wie, że drogi jej rodziców się rozeszły.

Zrozumiała, tyle ile umiała - mówił informator portalu.

Kim Kardashian nie odbierze Kanye Westowi praw rodzicielskichKim i Kanye rozwodzą się. Co z opieką nad dziećmi? Decyzja już podjęta

Trójka pozostałych, młodszych dzieci jeszcze o niczym nie wiem. Ze względu na ich wiek, przekazanie takiej informacji jest o wiele trudniejsze.

Młodsze dzieci nie wiedzą, co się dzieje, ale North tak. Kim usiadła z nią, aby porozmawiać. Razem z Kanye żyją w taki sposób już długo. Przez ostatni rok prowadzili oddzielne życia, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie, więc niezależnie od tego, czy było to formalne, czy nie, nie żyli w konwencjonalnej sytuacji małżeńskiej - dodaje osoba z otoczenia gwiazdy.

Mimo że ich dzieci są jeszcze małe, z pewnością zauważyli, że rodzice nie są już razem tak często, jak kiedyś. Kim Kardashian chce rozwieść się w zgodzie i nie planuje ograniczać ojcu widzeń z dziećmi. Doskonale wie, że Kanye jest świetnym ojcem i chce, aby jak najwięcej czasu spędzał z ich pociechami.

Zobacz wideo Kanye West podarował Kim Kardashian hologram jej zmarłego taty
Więcej o: