Ida Nowakowska rośnie w oczach. Poród zbliża się wielkimi krokami. "Jaki brzusio"

Ida Nowakowska od jakiegoś czasu przygotowuje się do porodu. Prezenterka "Pytania na śniadanie" pochwaliła się już całkiem sporym ciążowym brzuchem.

Pod koniec stycznia podczas występu w programie "Pytanie na śniadanie" na wizji Ida Nowakowska wyznała, że jest w szóstym miesiącu ciąży. Redakcja śniadaniówki zrobiła jej "niespodziankę" - pojawiły się specjalny tort i kwiaty, które wręczył przyszłej mamie Tomasz Wolny. Nic więc dziwnego, że ciąża Idy stała się tematem numer jeden dla większości polskich mediów. Co więcej, wszyscy z uwagą obserwują wciąż rosnący ciążowy brzuch prezenterki.`

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

ZOBACZ TAKŻE: Klub Komediowy sparodiował nowy spot TVP Kobieta. "To wstęp do pornosa czy reklama żelków?"

Ida Nowakowska rośnie w oczach

Ida Nowakowska już jakiś czas temu zdradziła płeć dziecka. Wiadomo, że prezenterka spodziewa się chłopca. Ponadto chętnie wypowiada się na tematy okołomacierzyńskie. Ostatnio jednak opublikowała krótkie nagranie na Instagramie, w na którym zaprezentowała się w czarnej sukience podkreślającej ciążowy brzuch. Jest on już naprawdę spory! W końcu do porodu zostały tylko trzy miesiące.

Ida Nowakowska z mężemIda Nowakowska jest w ciąży. Z mężem długo żyła osobno. Kim jest Amerykanin Jack Herndon?

Internauci także zwrócili uwagę na ciążowe krągłości. Pojawiło się wiele miłych słów. 

Cudowna i ten uroczy brzuszek.
Cudowna przyszła mamusia.
Ooooo jest brzusio - komentowali internauci.

Ida NowakowskaIda Nowakowska Ida Nowakowska - Instagram

Ciąża Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska otwarcie mówi o przygotowaniach do porodu. Z tygodnika "Rewia" dowiedzieliśmy się, że Ida wraz z mężem Jackiem Herndonem rozpoczęli już urządzanie pokoju dla syna. Kupili też książki o rodzicielstwie i zaczęli oglądać edukacyjne filmy. Natomiast w rozmowie z nami tancerka wyznała, że ciąża ją uskrzydla. Stwierdziła, że jej ciążowy brzuch jest niewielki i wynika to prawdopodobnie z tego, że od dziecka trenowała balet. 

Ida Nowakowska, Tomasz WolnyTomasz Wolny nie ukrywa radości z powodu ciąży Idy Nowakowskiej: Zdjęcie, na którym biją... CZTERY serca

Więcej o: