Dawid Narożny atakuje byłą żonę. Zarzuca jej długi, brak rozwodu i... brak talentu

Dawid Narożny zobaczył w telewizji swoją byłą żonę Magdalenę z nowym ukochanym. Postanowił to ostro skomentować. Posypała się cała lista zarzutów.

Magdalena Narożna rozwiodła się z mężem Dawidem w 2019 roku. Wówczas oboje byli członkami zespołu Piękni i Młodzi. Jak wtedy zapowiadali, ich rozwód miał nie wpływać na działalność zespołu. Wyszło jednak zupełnie inaczej. Po kilku miesiącach doszło do awantury po jednym z koncertów. Nie obyło się bez rękoczynów. Po tym zdarzeniu Dawid odszedł z zespołu. Oboje zaczęli sobie układać życie z nowymi partnerami.

Ostatnio Magdalena Narożna i jej nowy partner wystąpili w telewizji śniadaniowej, zapraszając kamery do swojego domu. Opowiadali o swoim związku i planach. To nie spodobało się byłemu mężowi. Dawid postanowił zareagować na Instagramie. Nagrał ostry komentarz, w którym nie szczędzi drwin wobec zakochanych. Powiedział, że dostał mnóstwo wiadomości na temat ich występu w telewizji.

Magdalena Narożna z partneremMagda Narożna o pierwszym spotkaniu z partnerem. W szkole nie była nim zainteresowana

Dawid Narożny drwi z nowego związku Magdaleny

Muszę wam powiedzieć, że zakochana para bawi się i rządzi w domu pięknie urządzonym. Szkoda tylko, że byłemu mężowi nie do końca spłaconym. No, ale komornicy muszą mieć z czego żyć - skomentował z przekąsem Dawid Narożny. 

Na tym jednak nie koniec. Zarzucił byłej żonie, że wciąż nosi jego nazwisko.

Jeśli jest ono aż tak rozsławione i tak ciężko się z nim rozstać, to może niech prawie-mąż, ja nie będę miał nic przeciwko, przyjmie również to samo nazwisko i wtedy będziemy już tylko jedną wielką, wspaniałą rodziną – szydził z pary Narożny.

Poruszył także temat rozwodu kościelnego, który rzekomo chciał "załatwić", lecz jego zdaniem Magdalena ma mu to utrudniać.

Zanim zostaniemy tą wielką wspaniałą rodzina, to może prawie-żona zechciałaby swojemu byłemu mężowi w końcu udzielić zgody na rozwód kościelny, przed którym zupełnie nie wiem dlaczego, tak cały czas się broni - komentował.

Magda NarożnaMagda Narożna wciąż nie zmieniła nazwiska. Wiemy, dlaczego

Były mąż Magdy Narożnej zarzuca jej brak talentu

Dawid Narożny pozwolił sobie także na uszczypliwość wobec talentu wokalnego byłej żony. Twierdzi, że Magda zawdzięcza ładny śpiew nie sobie, a komputerowym programom.

Jeśli prawie-żona tak naprawdę wszystko sobie zawdzięcza, to niech jeszcze bardzo dużo rzeczy zawdzięcza przede wszystkim komputerowi, który w tym wypadku, jak słyszycie, naprawdę robił wspaniałą robotę i naprawdę działał cuda.

Byli małżonkowie mają wspólnie dziewięcioletnią córkę Gabrielę. Dawid ma także kilkumiesięcznego syna z nową partnerką Joanną.

Zobacz wideo Magda Narożna o zaręczynach