Wiedzieliście, że Małgorzata Foremniak ma dorosłą córkę? Dzieci znanych gwiazd wyrosły, nim się obejrzeliśmy! [ZDJĘCIA]

Zobaczcie, jak zmieniły się dzieci znanych aktorów i muzyków. Aż trudno uwierzyć, że czas płynie tak szybko.

Zacznijmy od banału, ale jakże boleśnie prawdziwego - czas płynie nieubłaganie. Jego upływ wcale nie najlepiej obrazują kolejne zmarszczki na twarzy - tych w dobie powszechnie dostępnej medycyny estetycznej, wstrzykiwania botoksu i fundowania sobie liftingów (a przynajmniej w przypadku gwiazd i celebrytów) niemal nie widać. Za to kiedy u boku gwiazd świata kina, muzyków czy celebrytów na ściankach stają ich dorosłe już dzieci, zdajemy sobie sprawę, jak szybko mijają lata. Przygotowaliśmy dla was zestawienie kilku gwiazd z Hollywood (i nie tylko), które cieszą się już dorosłymi pociechami. Ich latorośle często dorastały na naszych oczach. 

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

22-letni syn Lisy Kudrow nie lubił "Przyjaciół"

Lisa Kudrow, która popularność zdobyła dzięki roli ekscentrycznej Phoebe Buffay w serialu "Przyjaciele", i jej mąż Michael Stern ponad 22 lata temu doczekali się dziecka (ciąża aktorki podobno była wykorzystana na planie "Przyjaciół").

 

Jej syn - Julian Murray Stern - przez lata towarzyszył znanej mamie na niektórych imprezach show-biznesowych, pozując z nią na ściankach.   

Lisa Kudrow z synem w 20015 rokuLisa Kudrow z synem w 20015 roku Fot. Eest News

Julian Murray Stern podobnie jak Kudrow związał się z branżą filmową. 22-latek nie marzy jednak o aktorstwie, ale chce pracować z kamerą. W jednym z wywiadów gwiazda "Przyjaciół" przyznała, że Julian  jest studentem Uniwersytetu Kalifornijskiego. Jego praca dyplomowa "Mind Made Up" jest dostępna na YouTube. Kudrow zdradziła też, że jej syn nigdy nie przepadał za serialem "Przyjaciele" i nie potrafił zrozumieć fenomenu produkcji. 

Lisa Kudrow, Julian Murray SternLisa Kudrow, Julian Murray Stern AFF/allONS / allONS

Syn Beckhamów, córka Meryl Streep - zobaczcie, jak zmieniły się dzieci innych gwiazd

W dorosłość weszły też dzieci innych gwiazd Hollywood. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, na których zobaczycie, jak wyglądają dzieci Davida i Victorii Beckhamów, córka Meryl Streep, Leni Klum - córka  Heidi Klum, Simone Johnson, córka Dwayne'a Johnsona i wiele pociech polskich gwiazd. 

Aimee Osbourne - najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon Osbourne'ów jest prawdziwą pięknością

Ozzy Osbourne i Sharon Osbourne doczekali się trójki dzieci. Ich syn Jack i córka Kelly są dobrze znani fanom programu "Rodzina Osbourne'ów". Za to ich najstarsza 37-letnia córka Aimee Osbourne stroni od celebryckiego życia. Piękność poszła w ślady ojca i związała się z rynkiem muzycznym. Znana jest pod pseudonimem ARO, a jej kawałki to mieszkanka nowoczesnej elektroniki z synth-popem. 

Aimee OsbourneAimee Osbourne Instagram/aro_officialmusic

Aimee OsbourneAimee Osbourne Instagram/aro_officialmusic

W naszej galerii znajdziecie jeszcze wiele ciekawych zdjęć dzieci celebrytów.