Ania Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" ciepło wspomina produkcję TVP: Moje życie nabrało koloru

Anna Stelmaszczyk zdobyła popularność w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestniczka wspomina udział w produkcji TVP i przyznaje, że całkowicie zmieniła ona jej życie.

Choć widzom szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" mogło się wydawać, że Anna Stelmaszczyk i Jakub Napierała są ze sobą dopasowani pod każdym względem, to niestety zaledwie po kilku miesiącach wspólnego życia postanowili się rozstać.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Te skandale na długo zapadły nam w pamięć

Ania Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" ciepło o produkcji TVP

Od czasu rozstania kobieta chętnie angażuje się media społecznościowe, wrzucając fotosy z synem, w podróży czy profesjonalnych sesji zdjęciowych. Choć po rozstaniu z Kubą często spotyka się z hejtem, to jest bardzo zadowolona z tego jak obecnie wygląda jej życie.

Stelmaszczyk wykorzystała platformę Instagrama, aby opowiedzieć o tym, jak wiele się u niej zmieniło, odkąd wzięła udział w produkcji TVP. Kobieta napisała:

To prawda, że dzięki udziałowi w programie "Rolnik Szuka Żony" moje życie nabrało trochę więcej koloru, choć wcale tego nie planowałam. Nie planowałam, że założę Instagrama i będę się dzielić z Wami w pewnym stopniu swoim życiem. Poznałam więcej ciekawych ludzi, dzięki którym też zaczynam poznawać siebie, a Wasze ciepłe słowa dodają jeszcze więcej energii i pewności, że to był kolejny dobry krok w moim życiu. Kiedy już myślę, że nic mnie nie zaskoczy, że nic pięknego się już nie wydarzy, to nadchodzi taki dzień, który będę mogła zapisać w moich pięknych wspomnieniach.
 

Przypomnijmy, że informacja o rozstaniu Stelmaszczyk i Napierały była niemałym szokiem dla fanów produkcji TVP, którzy od początku mocno im kibicowali. W oficjalnym oświadczeniu uczestniczka za przyczynę rozpadu relacji podała różniące ich rozumowanie słowa "rodzina"... Myślicie, że jaka była prawda?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.