Od aktorki, przez kandydatkę na prezydenta do prezenterki TVP. Magdalena Ogórek skończyła 42 lata. Zobacz, jak wyglądała kiedyś

Magdalena Ogórek skończyła 42 lata. Zaczynała swoją karierę jako epizodyczna aktorka, potem chciala być prezydentem Polski, a skończyła jako prowadząca program publicystyczny w TVP. Przypomnijmy, jak się zmieniała.

Magdalena Ogórek zagościła na dobre w mediach jeszcze w 2015 roku, gdy postanowiła wystartować w wyborach prezydenckich. Kandydowała wówczas z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej, jednak szybko okazało się, że nie pociągnęła za sobą tłumów do urn. Porażka w wyborach nie zakończyła jej kariery, wręcz przeciwnie. Od tamtej pory Magdalena Ogórek regularnie pojawia się w telewizji i na łamach kolorowej prasy.

Jarosław Jakimowicz, Magdalena OgórekRozanielony Jakimowicz wyręczył Ogórek i uzupełnił jej poziom płynu do spryskiwaczy

Magdalena Ogórek skończyła 42 lata. Zobacz, jak się zmieniała

Magdalena Ogórek po porażce w wyborach prezydenckich w 2015 roku radykalnie zmieniła swoje poglądy polityczne na znacznie bardziej prawicowe. Zaczęło się od zachwalania prezydenta Andrzeja Dudy, a skończyło na rozpływaniu się nad Jarosławem Kaczyńskim.

Na pewno jest wybitnym politycznym strategiem. Realizuje wizję Polski, wobec której opozycja jest kompletnie bezsilna. Potrafi w paru krótkich zdaniach sprowadzić opozycję do parteru i wykazać jej porażającą indolencję intelektualną - mówiła w jednym z wywiadów.

Jarosław Jakimowicz, Magdalena OgórekJarosław Jakimowicz udaje, że gra na gitarze w TVP Info. U jego boku tańcząca Magdalena Ogórek

Wyrażanie poparcia względem rządzących szybko przyniosło korzyści. Magdalena Ogórek od ponad czterech lat pracuje jako prezenterka Telewizji Polskiej. Mimo że jest krytykowana za stronniczość, wciąż uważa, że prowadzony przez nią program jest merytoryczny, a konkurencyjny format Moniki Olejnik nazywa programem o modzie.

Magdalena Ogórek zadebiutowała w show-biznesie prawie 20 lat temu, gdy grała małe role w polskich telenowelach. Pamiętacie ją sprzed lat? Zerknijcie do naszej galerii i zobaczcie, jak się zmieniała.

Zobacz wideo Leszek Miller: Magdalena Ogórek prezentowała się jako człowiek lewicy