Jennifer Lopez świętuje urodziny bliźniaków. Kończą 13 lat. "Jestem zrozpaczona"

Dzieci wiecznie młodej Jennifer Lopez są już nastolatkami i właśnie obchodziły trzynaste urodziny. Jak się okazuje, dumną mamą targają z tego powodu sprzeczne emocje.

Trudno w to uwierzyć, ale minęło już 13 lat, kiedy na świat przyszły bliźniaki Jennifer Lopez i Marca Anthony'ego. Dumna mama podzieliła się na swoim Instagramie emocjonalnym wpisem, w którym wspomina narodziny chłopca Maksa i dziewczynki Emmy. 

To najlepszy środek przeciwzmarszczkowy. Kupisz w każdej drogeriiJennifer Lopez odpowiada na komentarze o nadużywanie botoksu. "Brwi i czoło w ogóle się nie poruszają"

Dzieci Jennifer Lopez kończą 13 lat

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe

Przyjście na świat w 2007 roku maluchów Jennifer Lopez było niemałym wydarzeniem - za samą sesję zdjęciową świeżo upieczonej mamy z pociechami magazyn "People" zapłacił blisko sześć milionów dolarów. Zaledwie trzy lata później pojawiły się wraz z J.Lo na fotosach do kampanii promocyjnej marki Gucci, co przyniosło artystce sporo głosów krytyki.

Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym przyznaje, że jest nie tylko dumna ze swoich dzieci, ale i zrozpaczona z powodu szybko uciekającego czasu. 

 
Moje piękne dzieci są od dzisiaj nastolatkami! OMG!! Nie mogę uwierzyć, że to już 13 lat, odkąd nosiłam je w domu w swoich ramionach, a na zewnątrz nieustannie padał śnieg. Z tej śnieżnej burzy wyszły dwa idealne, małe kokoski, które przewartościowały moje życie i nauczyły, czym jest prawdziwa miłość. (...) Czuję dużo emocji dzisiejszego poranka... (...) Jestem dumna, szczęśliwa i zrozpaczona, że nie mogę zamrozić czasu. 

Jak donoszą brukowce i sama Jennifer, jej syn Max ma być bardzo podobny do swojego ojca, a córka Emma do mamy. Wiele wskazuje na to, że dziewczynka pójdzie tą samą drogą co Lopez - do tej pory sporadycznie towarzyszyła jej na scenie na trasie koncertowej "It's My Party" w 2019 roku i wystąpiła również na Super Bowl w 2020 roku. 

Super Bowl 2020. Jennifer Lopez z córkąSuper Bowl 2020. Jennifer Lopez zaśpiewała z córką. Głos 11-latki zachwyca

Ojcem dzieci Jennifer Lopez jest jej trzeci (i jak dotąd ostatni) mąż Marc Anthony. Para rozstała się w 2011 roku po siedmiu latach małżeństwa. Obecnym partnerem Jennifer Lopez jest były baseballista Alex Rodriguez - para zaręczona jest od marca 2019 roku, a ślubne plany od roku krzyżuje im nieustępująca pandemia.

Więcej o: