Wpadka w teleturnieju. System nie zaliczył punktu jednemu z uczestników. Jego reakcja? Ze złości zdemolował studio

Do niespodziewanego incydentu doszło na planie islandzkiego teleturnieju "Gettu betur". Jeden z uczestników nie zapanował nam swoimi emocjami.

W sieci pojawił się materiał, na którym zarejestrowano niespodziewaną i wręcz niebezpieczną reakcję jednego z uczestników. Wszystko przez to, że jego odpowiedź nie została zarejestrowana przez system.

Agata Rubik, Piotr RubikPiotr Rubik pluska się w jacuzzi z tłumem znajomych: Zobaczcie, ile osób się mieści!

Zobacz wideo Każdy może zaliczyć wpadkę

Wpadka w islandzkim teleturnieju. System nie zaliczył punktu jednemu z uczestników

"Gettu betur" to islandzki teleturniej nadawany na kanale telewizji publicznej RUV. W każdym odcinku pojawiają się dwie drużyny, a każda z nich składa się z trzech uczniów z jednej z islandzkich szkół średnich lub wyższych. Program cieszy się ogromną popularnością, a pierwszy odcinek został wyemitowany w 1986 roku. Po takim czasie ciężko liczyć na niespodzianki i sytuacje spoza scenariusza. A jednak!

W jednym z ostatnich odcinków doszło do szokującej i niebezpiecznej dla uczestników sytuacji. W czasie czytania pytania przez prowadzącą, jeden z uczniów uznał, że zna prawidłową odpowiedź i nacisnął guzik. System jednak nie zarejestrował jego odpowiedzi i punkt zdobyła przeciwna drużyna. Ten fakt bardzo mu się nie spodobał. W złości rzucił szklanką z wodą, a następnie przewrócił pulpit, przy którym siedział. Wychodząc, chłopak rzucił kolejną szklanką, która przeleciała tuż obok głowy jego kolegi.

Jan Lityński i Matylda DamięckaDamięcka upamiętnia Lityńskiego grafiką. "Zginął, ratując swojego tonącego psa"

Prowadząca była w szoku i starała się zapanować nad sytuacją. To jednak nie koniec atrakcji. Uczestnik, będąc za kulisami, wciąż nie mógł zapanować nad swoim gniewem i rozczarowaniem. Całość możecie zobaczyć w materiale poniżej:

 

Myślicie, że uczestnika spotkały jakieś konsekwencje?