Weronika Rosati udzieliła wywiadu hollywoodzkiej stacji radiowej. "Z zawodem, który wykonuję, często idzie wiele bólu". Słuchacze zachwyceni

Weronika Rosati udostępniła swój najnowszy wywiad, którego udzieliła hollywoodzkiej stacji radiowej w programie "That Pop Culture Show". Opowiedziała o pracy aktorki oraz o samotnym macierzyństwie.

Weronika Rosati ma ostatnio bardzo dobrą passę związaną z jej życiem zawodowym. Zaledwie kilka dni temu pochwaliła się, że rozpoczęła zdjęcia do znanego serialu "Agenci NCIS: Los Angeles" i zdradziła, że rolę w hollywoodzkim serialu zdobyła bardzo ciężką pracą. Teraz udostępniła wywiad, którego udzieliła w programie "That Pop Culture Show". Aktorka wizytę w radiu wspomina bardzo pozytywnie. Podobnie, jak i jego odbiorcy!

Loni WillisonByła modelką i żoną gwiazdy, teraz żyje na ulicy. Porozmawiała z dziennikarzami

Zobacz wideo Makijaż Rosati w pięć minut

Weronika Rosati udzieliła wywiadu hollywoodzkiej stacji radiowej. "Z zawodem, który wykonuję, często idzie wiele bólu". Słuchacze zachwyceni

Rosati podzieliła się informacją o wywiadzie na swoim Instagramie. Zdradziła, że znalazła się w programie dzięki swojej kolekcji pamiątek filmowych.

Jestem bardzo podekscytowana, że mogę podzielić fajnym projektem, który zrobiłam ostatnio w LA. Jak wiecie, zbieram pamiątki filmowe i często uczestniczę w aukcjach firmy Julien's Auctions i tam też zdobyłam dużo osobistych rzeczy Elizabeth Taylor. Teraz właśnie moi znajomi z Julien's Auctions mnie zaprosili na wywiad, w którym opowiadam trochę o mojej kolekcji i o swojej pracy w USA - zajawiła.
 

W wywiadzie Weronika wspomniała o swoje początki związane z aktorstwem. Jej rodzice marzyli o tym, aby miała zupełnie inny zawód.

Mówili mi: nie będziesz grała w filmach, dopóki nie skończysz liceum. Trochę się poddali. Kiedy miałam 13 lat i skończyłam szkołę w maju, w czerwcu dostałam już pierwszą rolę. Mieli nadzieję, że będę próbować, chodzić na przesłuchania, lata będą mijać, a ja zostanę prawnikiem. Tak się nigdy nie stało.

Wywiad z Weroniką RosatiWywiad z Weroniką Rosati YT/That Pop Culture Show

Aktorka opowiedziała również o samotnym wychowywaniu swojej córki. Mimo że czasem trudno zapanować nad wszystkimi projektami, to jednak jej praca jest dla niej ogromną motywacją.

To nie problem, że pracuję nad trzema projektami jednocześnie. Jestem matką, która to robi. Poświęciłam się córce, jest ze mną cały czas, dlatego to niełatwe. Często wstawałam o czwartej rano, by nauczyć się swojej roli, więc to fizycznie męczące. Ale kocham swoją pracę.

Rosati przyznała, że czasem jest naprawdę ciężko. Szczególnie teraz, w dobie pandemii.

Mimo że wraz z zawodem, który wykonuję, często idzie wiele bólu, aktorstwo jest tego warte. Nikt, kto na planie filmowym nie wylał potu, tego nie zrozumie. To jest magia. Ale teraz, kiedy świat wygląda, jak wygląda, ciągle zastanawiamy się co dalej.

Woody Allen16-letnia Christina miała romans z Allenem. Farrow miała o wszystkim wiedzieć

Słuchaczom bardzo spodobał się wywiad i zostawili wiele pochlebnych komentarzy. Całość możecie posłuchać poniżej: