Anna Wendzikowska bawiła się z córkami w salon fryzjerski. Długość włosów Kornelki robi wrażenie! "Moja roszpunka"

Anna Wendzikowska zdradziła, że w weekend bawiła się ze swoimi córeczkami w salon fryzjerski. Pochwaliła się, że Kornelia ma zadziwiająco długie włosy!

Anna Wendzikowska należy do grona gwiazd, które chętnie relacjonują swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Dziennikarka bardzo często publikuje wizerunki swoich córek, które z uśmiechem pozują mamie do zdjęć. Ostatnio mogliśmy podejrzeć, jak cała trójka spędziła weekend. Ich mieszkanie zamieniło się w salon fryzjerski.

Netflix przygotował kodyNetflix. Z platformy zniknie kolejne 10 filmów i seriali

Zobacz wideo Wendzikowska zabrała córkę na zajęcia pole dance

Anna Wendzikowska bawiła się z córkami w salon fryzjerski. Długość włosów Kornelki robi wrażenie! "Moja roszpunka"

W miniony weekend Anna pochwaliła się kolejną kreatywną zabawą z dziewczynkami. Mieszkanie stało się salonem fryzjerskim, a dumna mama dbała o włosy swoich córek. W ruch poszła prostownica, lokówka i lakier do włosów. Wendzikowska postanowiła również pokazać fanom, jak prezentuje się fryzura jej najstarszej córki, kiedy ta ma rozpuszczone włosy.

Córka Anny WendzikowskiejCórka Anny Wendzikowskiej instagram/aniawendzikowska

Przez to, że Kornelka na wszystkich zdjęciach ma spiętą fryzurę, można się nieźle zdziwić! Sześciolatka ma naprawdę długie włosy, które sięgają aż za pas.

Moja roszpunka - zachwycała się Wendzikowska.

Córka Anny WendzikowskiejCórka Anny Wendzikowskiej instagram/aniawendzikowska

Dziennikarka stacji TVN jest mamą dwóch córeczek. W 2014 poznała Patryka Ignaczaka, wokalistę zespołu Audiofeels, z którym zaręczyła się po miesiącu znajomości. Rok później powitali na świecie pierwsze dziecko, Kornelię. Para jednak się rozstała i w 2017 Anna zaczęła spotykać się z przedsiębiorcą Janem Bazylem. W 2018 urodziła się druga córka Wendzikowskiej, Antonina.

Andrzej DudaAndrzej Duda wraca z urlopu, wykorzystując "korytarz życia". Mamy wideo

Pod koniec stycznia Kornelia obchodziła swoje szóste urodziny, a dziennikarka zorganizowała jej wspaniałą imprezę inspirowaną bajką "Biedronka i Czarny Kot". Dziewczynka miała na sobie kostium biedronki, opaskę na oczy oraz niebieską perukę.

Więcej o: