Żona Macieja Stuhra opowiedziała o początkach ich związku. Dla córki aktora nie było to łatwe. "Przechodziła okres buntu"

Bohaterem najnowszego odcinka "Kulis sławy" był Maciej Stuhr. Katarzyna Błażejewska, żona aktora, wspomniała o początkach ich relacji. Jak się okazuje, nie było wcale łatwo.

Maciej Stuhr należy do tych gwiazd rodzimego show-biznesu, które strzegą swojego życia prywatnego i stosunkowo rzadko opowiadają o nim w mediach. Od czasu do czasu zdarza mu się jednak zrobić wyjątek. Tak było i tym razem, gdy był bohaterem programu "Kulisy sławy". W reportażu wypowiadała się również jego żona. 

Maciej StuhrMaciej Stuhr: Często zapominamy o tym, że to jest święto religijne, bo aspekty odpoczynku czy kulinarne biorą górę

Żona Macieja Stuhra opowiedziała o ich związku 

Żoną Macieja Stuhra jest Katarzyna Błażejewska. W przeciwieństwie do znanego męża ta nie obraca się w świecie show-biznesu, lecz zajmuje się dietetyką. Równie rzadko wypowiada się publicznie na temat ich życia rodzinnego, jednak tym razem postanowiła zdradzić to i owo. W rozmowie z reporterem TVN przyznała, że domowa wersja Macieja Stuhra znacznie różni się od tej, którą znamy z mediów.

Po pracy jest troszkę wyzuty z emocji. Wraca do domu, siada z gazetą albo jakąś książką, włącza telewizor. Jest bardziej wycofaną osobą niż taką, która rozbawia wszystkich dookoła - mówiła żona aktora Katarzyna Błażejewska.

Maciej Stuhr z żonąMaciej Stuhr z żoną kilka miesięcy temu przyjęli do domu rodzinę z Czeczenii

Gdy Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska zdecydowali się związać, obydwoje mieli już dzieci z poprzednich związków. Ona dwuletniego syna Stanisława, on nastoletnią już córkę Matyldę. Żona aktora przyznaje, że połączenie ich domów najtrudniejsze okazało się dla jego córki.

Stasiek miał dwa lata, gdy zaczęliśmy być razem. Dla niego to była normalność, takie życie w dwóch domach. Dla Matyśki, która była wtedy nastolatką i przechodziła naturalny okres buntu, było to nieco trudniejsze. Mam wrażenie, że jakoś nam się to udało. Dla nas dorosłych było to łatwiejsze, bo wiedzieliśmy, że po prostu się kochamy - mówiła.
Zobacz wideo Kto jest królem polskiej komedii romantycznej? Zwycięzca mógł być tylko jeden [Popkultura Extra]
Więcej o: