Dominika Gwit rozpływa się nad ślubem i pokazuje niepublikowane zdjęcie z uroczystości: Dwa i pół roku, a jakby wczoraj

Dominika Gwit wrzuciła do sieci zdjęcie z wesela i opatrzyła je romantycznym opisem. Udowadnia, że jej związek z montażystą jest bardzo udane.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski pobrali się 7 lipca 2018 roku. Aktorkę ostatnio naszło na wspomnienia i zdecydowała się opublikować zdjęcie z wesela. Widać, jak zakochani siedzą przy stole w eleganckich kreacjach.

Dominika Gwit wspomina ślub

Dominika Gwit jest w szczęśliwym związku już prawie pięć lat. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że mąż sprawił, że zrozumiała, czym jest miłość i dał jej poczucie bezpieczeństwa. Nic dziwnego więc, że tak chętnie wraca pamięcią do dnia, w którym zdecydowała się wyjść za Wojciecha Dunaszewskiego.

Fryzury odmładzające po 60. Modne cięcia, dzięki którym ekspresowo odejmiesz sobie latFryzury odmładzające po 60. Modne cięcia, dzięki którym ekspresowo odejmiesz sobie lat

To nie żadna rocznica, a zwyczajna chęć powspominania ważnego momentu w życiu sprawiła, że aktorka wrzuciła na Instagram zdjęcie z wesela

Takie mnie dziś przy niedzieli ślubne wspomnienie naszło. Dwa i pół roku, a jakby wczoraj. Też tak macie, że co jakiś czas oglądacie fotki z wesela? Ech... Co to był za dzień - podpisała ujęcie Gwit.
 

Zakochanych połączyła praca przy jednym projekcie w 2016 roku. To właśnie wtedy Gwit występowała w premierowym spektaklu "2" w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. Jej przyszły mąż był tam wówczas montażystą i gdy doszło do spotkania - od razu przypadli sobie do gustu. Para zaręczyła się rok później, a 7 lipca 2018 roku wzięli ślub. Kilka miesięcy temu Gwit wrzuciła do sieci zdjęcie z romantycznym opisem sugerującym, że mimo upływu lat, ich małżeństwo jest pełne miłości i wsparcia.

Dominika GwitDominika Gwit pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Fani: Ale słodkim była Pani maluchem

Jesteśmy razem cztery lata, a jakby całe życie. Pojawiłeś się, a ja dowiedziałam się, czym jest miłość - pisała wówczas Dominika.

Pozostaje życzyć szczęścia!

Zobacz też: Fanka zaczepia Dominikę Gwit w paskudny sposób. Uważa, że nie powinna pozować w sukience. "Mam prawo czuć się pięknie"

Zobacz wideo Dominika Gwit robi szpagat
Więcej o: