Ewa Błaszczyk jest niezwykle poruszona niespodzianką od córki Marianny. "Piękne uczucie"

Ewa Błaszczyk w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o niespodziance, którą przygotowała jej córka Marianna. Wszystko ma związek z jej zmarłym mężem. Aktorka nie kryje wzruszenia.

Życie nie oszczędzało Ewy Błaszczyk. Na planie filmowym aktorka poznała miłość swojego życia - Jacka Janczarskiego. Para pobrała się w 1986 roku, a osiem lat później na świecie pojawiły się ich dwie córki bliźniaczki: Marianna i Aleksandra. Niestety rodzinna sielanka szybko się skończyła. W 2000 roku mąż aktorki podczas wizyty u znajomych nagle zasłabł. Okazało się, że przyczyną był tętniak. Mimo szybkiego leczenia pisarzowi nie udało się odzyskać przytomności. Zmarł 2 lutego tego samego roku.

Angelina Jolie, Brad Pitt - kadr z filmu 'Pan i Pani Smith'Miłość rodem z filmu. Słynne pary, których miłość rozpoczęła się na ekranie.

Niedługo później aktorkę spotkała kolejna tragedia. Jej córka Aleksandra zakrztusiła się tabletką i zapadła w śpiączkę. Od tamtej pory Ewa Błaszczyk walczy o jej wybudzenie. Na szczęście ma wielkie oparcie w drugiej córce, która niedawno przygotowała dla niej niezwykłą niespodziankę.

Córka Ewy Błaszczyk przygotowała dla niej niespodziankę

Córka aktorki Marianna napisała monografię twórczości taty. To niezwykle poruszyło Ewę Błaszczyk, która opowiedziała o tym w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo".

Mania napisała monografię twórczości Jacka Janczarskiego, swojego taty. Przed laty obiecywałam sobie, że sama to zrobię, a okazało się, że córka mnie wyręczyła. Piękne uczucie - mówiła aktorka.

Piotr Rubik i Agata Rubik z córkamiPiotr i Agata Rubikowie: Żyjemy z oszczędności. Kiedyś podróżowali, dziś już nie

Ewa Błaszczyk dodała również, że jest bardzo dumna z córki i jej osiągnięć. Marianna skończyła studia dziennikarskie z wyróżnieniem. Co więcej, monografia, którą napisała, już niedługo będzie dostępna w sklepach w formie książki.

Zobacz wideo Ewa Błaszczyk: Nie zakładajmy na wstępie, czy będzie sukces czy klapa, tylko zróbmy robotę [NEXT TIME]

ZOBACZ TEŻ: Ewa Błaszczyk sama zajmuje się Olą i 89-letnią mamą. Przez pandemię jej druga córka od dawna nie widziała siostry i babci