Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" odwiedziła fryzjera i odmieniła wizerunek. Ma grzywkę

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zrelacjonowała na InstaStories wizytę u fryzjera. Dobrze jej w dłuższej grzywce?

Agnieszka Kotońska zyskała popularność kilka lat temu, kiedy razem z bliskimi zgłosiła się do show "Gogglebox". Szybko zdobyła sympatię widzów, choć pokazała też swój niesforny charakterek. Wiele pisało się w końcu o jej konflikcie z programową koleżanką - Sylwią Bombą. Panie starają się nie komentować swoich relacji, ale z pewnością cieszą się, że nie muszą spotykać się na planie produkcji. Nie zmienia to jednak faktu, że popularność obu rośnie w takim samym tempie. Nie dziwi więc, że Panie relacjonują swoje życie prywatne w sieci. Kotońska wybrała się w sobotę do fryzjera i delikatnie odświeżyła fryzurę. Dobrze jej z grzywką?

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" odwiedziła fryzjera i odmieniła wizerunek.

Agnieszka Kotońska choć jest znaną celebrytką, karierą zarządza z wielkopolskiej Chodzieży. To właśnie tam mieszka na co dzień z rodziną i to tam przechodzi wizerunkowe metamorfozy. Ostatnio skorzystała z wolnej soboty i wybrała się do zaprzyjaźnionego fryzjera. Odświeżyła grzywkę, a efektami pochwaliła się na InstaStories.

Kocham to miejsce - ekscytowała się gwiazda TTV.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska screen IG

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Agnieszka pokazuje, jak fryzjerzy dbają o jej włosy. Kotońska nie boi się zmian i lubi eksperymentować. Jakiś czas temu miała dredy, a zanim została brunetką, stawiała na jasne pasemka. Warto jednak dodać, że tak częste zmiany jak farbowanie czy chociażby prostowanie bardzo niekorzystnie wpływają na kondycję włosów. Cebulki osłabiają się i w efekcie doprowadzają do nadmiernego wypadania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.