Ida Nowakowska wybrała się do teatru. Chętnie pozowała na ściance w luźnym swetrze. Trudno uwierzyć, że jest w ciąży

Ida Nowakowska wybrała się do teatru na premierę spektaklu "Kwartet". Pojawiła się w oversize'owym swetrze i nie powstrzymywała się od łapania za ciążowy brzuch.

Pod koniec stycznia podczas występu z "Pytaniu na śniadanie" na wizji Ida Nowakowska wyznała, że jest w szóstym miesiącu ciąży, co wcześniej sprytnie ukrywała. Koledzy i koleżanki z programu zaskoczyli ją tortem i kolorowym napisem: "chłopiec czy dziewczynka?". Od tamtej pory chętnie relacjonuje swój stan. Pochwaliła się już płcią dziecka i pokojem, który dla niego przygotowuje. Prezenterka nie odmawia sobie jednak atrakcji i dalej żyje pełnią życia w ciąży. Tym razem wybrała się do teatru.

Ida Nowakowska w ciąży wybrała się do teatru. Ukryła brzuch pod szerokim swetrem

Z tygodnika "Rewia" dowiedzieliśmy się, że Ida Nowakowska wraz z mężem Jackiem Herndonem rozpoczęli urządzanie pokoju dla syna. Kupili też książki o rodzicielstwie i zaczęli oglądać edukacyjne filmy. W rozmowie z nami tancerka wyznała, że ciąża ją uskrzydla. Stwierdziła, że jej ciążowy brzuch jest niewielki i wynika to prawdopodobnie z tego, że od dziecka tańczyła balet. Stwierdziła, że nie ma zbyt wielu zachcianek, je co prawda sporo kiszonek i odstawiła kawę, ale oprócz tego jej dieta zmieniła się raczej w niewielkim stopniu.

Poza tym prezenterka stara się też wieść normalne życie. Czas ciąży umiliła sobie wizytą w teatrze na spektaklu "Kwartet". Pojawiła się w szerokim, szarym swetrze i długiej czarnej spódnicy. Jej stylizacja ukryła ciążowy brzuszek. Do tego dobrała małą, czarną torebkę na srebrnym łańcuszku. Chętnie pozowała do zdjęć fotoreporterów z szerokim uśmiechem, łapiąc się za brzuch. 

Jak Wam się podoba stylizacja jurorki programu "Dance Dance Dance"?

Zobacz wideo Ida Nowakowska odpowiada Adamowi Fidusiewiczowi
Więcej o:
Copyright © Agora SA