Kasia Dziurska świętuje urodziny. Był szampan, balony... Ten tort to petarda! Nietypowy

Kasia Dziurska hucznie ochodziła 33. urodziny. Jej narzeczony bardzo się postarał - przygotował dla niej miłą niespodziankę.

Kasia Dziurska zamieściła na Instagramie mnóstwo ujęć z 33. urodzin. Okazało się, że czekający na nią tort, balony i szampan były częścią niespodzianki przygotowanej przez jej narzeczonego, Emiliana Gankowskiego i przyjaciółkę. Trzeba przyznać, że całość robi wrażenie. Nic dziwnego, że trenerka była szczerze zachwycona prezentami.

Kasia Dziurska świętuje urodziny

Kasia Dziurska to znana trenerka, która największą popularność zyskała za sprawą udziału w "Tańcu z Gwiazdami" i "Dance Dance Dance". W pierwszym z tanecznych show zajęła drugie miejsce i cieszyła się sporym powodzeniem wśród chętnie głosujących na nią widzów. Wygląda na to, że prywatne życie sportsmenki jest równie udane - jej najbliżsi przygotowali dla niej niespodziankę. Ona sama z okazji urodzin z kolei życzyła sobie, by kolejne lata były "równie za***iste".

Zobacz też: Katarzyna Dziurska robi furorę w "Dance, Dance, Dance". Kim jest trenerka, która może pochwalić się takim ciałem?

Angelina Jolie, Brad Pitt - kadr z filmu 'Pan i Pani Smith'Miłość rodem z filmu. Słynne pary, których miłość rozpoczęła się na ekranie.

 

Trzeba przyznać, że prezenty przygotowane dla Dziurskiej robią wrażenie. Gdy weszła do pokoju, na wejściu czekał na nią szampan i kolorowy tort z jej podobizną. Całe wnętrze było wypełnione balonami, a na ścianie zawisł wielki napis "Happy Birthday". Kasia nie kryła wzruszenia i serdecznie dziękowała znajomym, którzy zorganizowali dla niej tę niespodziankę. Zdradziła także, że mogła liczyć na fanów, od których otrzymała mnóstwo przemiłych życzeń.

Bday girl. 33 to piękny wiek. Zobaczcie, jaka niespodzianka czekała na mnie w Sopocie. @emilian_gankowski dziękuje za cudowny prezent! @ilona_ajlon za pomoc, jesteście niemożliwi! Dodatkowo BARDZO dziękuje Wam wszystkim za życzenia! Mój telefon płonie! Gdybym mogła, to wyściskałabym każdego z Was z osobna. Dziękuję, że tu ze mną jesteście, wspieracie i motywujecie. A czego ja sobie życzę? Kolejnych tak zaj***tych lat.

InstaStory Kasi DziurskiejInstaStory Kasi Dziurskiej instagram.com@kasia_dziurska

InstaStory Kasi DziurskiejInstaStory Kasi Dziurskiej instagram.com@kasia_dziurska

InstaStory Kasi DziurskiejInstaStory Kasi Dziurskiej instagram.com@kasia_dziurska

Katarzyna DziurskaKatarzyna Dziurska pochwaliła się przestronnym salonem. Uwagę zwraca regał

Dołączamy się do życzeń!

Zobacz wideo Kasia Dziurska zdradza, jak będzie wyglądał jej ślub
Więcej o: