Marzena Rogalska zabrała głos. Dziękuje fanom za wsparcie i dobrą energię. "Zmieniłam swoje życie"

Kilka dni temu Marzena Rogalska zakończyła współpracę z Telewizją Polską. Teraz po raz pierwszy od ogłoszenia swojej decyzji, oficjalnie podziękowała fanom za wsparcie i dobrą energię.

We wtorek Marzena Rogalska po 12 latach współpracy pożegnała się z Telewizją Polską. Od oświadczenia o zerwaniu współpracy znana dziennikarka nie komentowała sprawy w mediach społecznościowych. Teraz zamieściła post, w którym bezpośrednio zwróciła się do swoich fanów.

Zobacz wideo Patrycja Markowska gościem Marzeny Rogalskiej

Lara Gessler i jej nowa fryzura. 'Podobno raz w życiu grzywkę trzeba mieć'. Jak wygląda? (zdjęcie ilustracyjne)Lara Gessler pochwaliła się nową fryzurą. "Podobno raz w życiu grzywkę trzeba mieć". Jak wygląda?

Marzena Rogalska dziękuje za wsparcie po odejściu z TVP

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP zaskoczyło wielu fanów dziennikarki. Mimo że decyzja była nagła i niespodziewana, spotkała się z pozytywnym odbiorem widzów. W piątek pojawiła się zapowiedź pierwszego wywiadu, który Marzena Rogalska udzieliła po głośnym rozstaniu ze stacją. Sama dziennikarka zamieściła natomiast na Instagramie wymowny post, który opatrzyła cytatem ze swojej książki: Twój los jest w twoich rękach. Nie dopuść, aby ktokolwiek decydował za ciebie.

Drodzy, dziękuję za wsparcie i dobrą energię. Jej ogrom przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Próbuję od wtorku odpisać na każdy sms, mail i każdy komentarz - pisze na Instagramie Marzena Rogalska.

Dziennikarka przyznała też, że grafikę z cytatem otrzymała dwa dni przed ogłoszeniem decyzji, która "zmieniła jej życie", czyli tuż przed rozstaniem z Telewizją Polską. 

Dwa dni przed opublikowaniem mojego postu o odejściu z TVP dostałam krótki liścik z mojego wydawnictwa od Ani, która zajmuje się promocją moich książek. "Cześć, przygotowałam takie grafiki z cytatami z "Czasu tajemnic". Cytaty były dwa: jeden z nich, wiem, że jest bardzo lubiany przez czytelniczki, bo znalazł się już w paru recenzjach. A drugi? Jak przeczytałam drugi, uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie - czytamy w poście Rogalskiej.
 

Fani wspierają Marzenę Rogalską

Marzena Rogalska niewątpliwie przechodzi teraz trudny czas. Dziennikarka może jednak liczyć na wsparcie swoich fanów, a także artystów, którzy dopingują ją pod postem na Instagramie.

Koniec to zawsze też początek - pisze Kayah.
Los będzie pani sprzyjał, bo ma pani swojej stronie dobrych ludzi. Powodzenia.

Ida NowakowskaIda Nowakowska opowiada o ciąży. Wyznała, że sytuacja w "PnŚ" była ustawiona

Takiej odwagi to życzę i sobie! Wszystkiego dobrego. To dopiero początek - czytamy w komentarzach.