Kolejne zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Tym razem nie chodzi o prowadzących

Ostatnio w "Pytaniu na śniadanie" zaroiło się od zmian. Marzena Rogalska zrezygnowała z funkcji gospodyni formatu, a na jej miejsce wskoczyła Izabella Krzan. Teraz producenci porannego programu zdecydowali się zmienić godziny emisji.

Do tej pory "Pytanie na śniadanie" zaczynało się o godzinie 7:55 i kończyło po godzinie 11:00. Telewizja Polska zdecydowała jednak, że będzie startowała z formatem jeszcze wcześniej. Od 1 marca "Pytanie na śniadanie" pojawi się już o godzinie 7:30. Wyjątek stanowią weekendy - wtedy format będzie nadawany w starych godzinach. Warto przypomnieć, że konkurencyjny program śniadaniowy "Dzień dobry TVN" rozpoczyna się o godzinie 8:00.

Jest zwiastun nowego kanału TVP Kobieta. 'Czyli jak być perfekcyjną kurą domową i niewolnicą męża'Jest zwiastun nowego kanału TVP Kobieta. "Czyli jak być perfekcyjną kurą domową i niewolnicą męża"

"Pytanie na śniadanie". Zmiana godzin emisji programu

To niejedyne zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Niedawno z programem pożegnała się Marzena Rogalska, która przez 12 lat była gospodynią porannego formatu. O zakończeniu współpracy w TVP poinformowała w instagramowym poście:

Po dwunastu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku była najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14 do 18 będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści "Czas tajemnic" - napisała dziennikarka w mediach społecznościowych.
Zobacz wideo Jaka atmosfera panowała na planie "Pytania na śniadanie?" Dlaczego zamknęła swojego bloga? Macademian Girl w programie Plotkersi!

Marzena RogalskaMarzena Rogalska udzieliła wywiadu Beacie Sadowskiej. Polały się łzy

Telewizja Polska już znalazła osobę na jej miejsce. Nową prowadzącą "Pytania na śniadanie" została Izabella Krzan, Miss Polonia 2011, która od września 2017 jest hostessą w programie "Koło Fortuny", emitowanym na antenie TVP2.