Aleksandra Hamkało pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Fani pod wrażeniem jej sylwetki: Taka figura po ciąży?

Aleksandra Hamkało wróciła po porodzie na Instagram. Aktorka zamieściła w sieci fotografię, która poruszyła jej obserwujących. Internauci nie mogli uwierzyć, że świeżo upieczona mama tak szybko odzyskała formę po ciąży.

Na początku lutego Aleksandra Hamkało powitała na świecie drugie dziecko. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym trzyma swojego syna na rękach. Aktorka niecały miesiąc po porodzie wróciła do aktywności w sieci i pokazała fanom fotografię, na której zaprezentowała swoją szczupłą sylwetkę:

Wygrzebawszy się po raz pierwszy od miesięcy z magmy dreso-szlafroko-piżamy czuję się dziś jak nieskończona królowa stylu. Nawet maseczka mi fituje - przyznała w opisie zdjęcia, na którym pozuje w bluzie z kapturem i spodniach w kolorze rdzy.

Ida Nowakowska wyznaje: Zawierzyłam swoje życie w stu procentach Panu BoguIda Nowakowska w nowej fryzurze. "Marilyn Monroe przy Tobie to jakaś amatorka"

Aleksandra Hamkało pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie. Internauci pod wrażeniem sylwetki aktorki

Internauci byli zachwyceni zdjęciem Hamkało. Niektórzy dziwili się, że aktorka tak szybko odzyskała figurę sprzed ciąży.

A do tego wygląda pani fenomenalnie.
Taka figura po ciąży? Skandal!
Chudzinka.
 

Zobacz też: Aleksandra Hamkało urodziła. Dodała zdjęcia z maluchem: Mam Cię

Jeden z fanów porównał aktorkę do amerykańskiej gwiazdy:

Myślałam, że to Miley Cyrus!
Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Aleksandra Hamkało dokumentowała swoją ciążę na Instagramie. Na profilu aktorki znanej z "Na dobry i na złe" pojawiły się zdjęcia z ciążowej sesji, na których wyeksponowała pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuch. Aktorka swoje pierwsze dziecko urodziła w 2016 roku - na świat przyszła wtedy jej córka Jagna. Hamkało chroni jednak prywatność swoich dzieci, dlatego ich fotografie nie pojawiają się na profilu społecznościowym sławnej mamy.

Aleksandra HamkałoAleksandra Hamkało przeszła kolejną metamorfozę. Postawiła na oryginalny kolor

Zobaczcie najnowsze zdjęcie aktorki. Podzielacie zachwyty fanów?

Więcej o: