Marzena Rogalska udzieliła wywiadu Beacie Sadowskiej. Pojawiły się łzy wzruszenia

W sieci pojawiła się zapowiedź wywiadu z Marzeną Rogalską. Była prowadząca "Pytania na śniadanie" w rozmowie z Beatą Sadowską opowiedziała między innymi o swojej pracy dziennikarskiej.

Marzena Rogalska przez 12 lat była prowadzącą "Pytania na śniadanie". Kilka dni temu poinformowała swoich fanów, że jej współpraca z TVP zakończyła się. Dziennikarka zamieściła na instagramowym profilu oświadczenie, z którego wynika, że zrezygnowała ze współpracy z Telewizją Polską. Jej miejsce zajęła znana z "Koła Fortuny" Izabella Krzan.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. 'Zawsze można zacząć od nowa'. Nawiązała do strajku mediówMarzena Rogalska odchodzi z TVP. "Zawsze można zacząć od nowa". Nawiązała do strajku mediów

Na instagramowym profilu dziennikarki Beaty Sadowskiej pojawiła się zapowiedź wywiadu z Rogalską, w którym poruszono między innymi kwestie pracy. Podczas rozmowy pojawiły się łzy:

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli - słyszymy w zapowiedzi wywiadu.

Rogalska opowiedziała także o pieniądzach i pasji do podróżowania:

Na co najlepiej wydawać pieniądze? To zawsze pojawiają się podróże. Myślę sobie, o to warto zawalczyć.
Zobacz wideo O odejściu z TVP i nie tylko! Tamara Gonzalez Perea w programie Plotkersi

Podkreśliła także, że ogromną rolę w jej życiu grają najbliżsi:

Przyjaźń, przyjaciele, to są łzy wzruszenia i szczęścia, bo myślę sobie, że naprawdę, nie byłoby mnie tu, gdzie jestem.

Dziennikarka odniosła się także do swojego zawodu i przyznała, że "daje sobie prawo do przyjemności":

Na usta ciśnie mi się słowo nieeleganckie, że jeszcze nie spiczniałam, o, takie słowo mi się ciśnie, że jeszcze nie jest ze mną tak źle, że daje sobie prawo do przyjemności. Będę szczęśliwa, jeśli będę się nagradzać. […] Ale wiecie co, to jest niebywałe Sadzia, że my tyle lat pracujemy w tym zawodzie, a ja zawsze mam takie poczucie, że ja jednak mam więcej do powiedzenia po drugiej stronie.

Internauci w komentarzach komplementowali Marzenę Rogalską i gratulowali jej odważnej decyzji:

Marzenka zawsze działa na mnie jak balsam na duszę. Cudowny i mądry człowiek.
Pani Rogalskiej gratuluję decyzji. Najlepsza.
Gratuluję odwagi.

Marzena Rogalska odchodzi z TVPTVP krótko i bez emocji odnosi się do odejścia Marzeny Rogalskiej. "Zdecydowała"

Cały wywiad z Marzeną Rogalską będzie dostępny w niedzielę o godzinie 21 na portalu Mentalist.pl. Dziennikarka z pewnością poruszy wątek odejścia z TVP. Czekacie?