Oliwia Bieniuk tęskni za chłopakiem. Zdradził ją jeden komentarz na Instagramie

Oliwia Bieniuk musi zmierzyć się z tęsknotą za ukochanym. Jej chłopak wyleciał do Portugalii ze znajomymi.

W połowie października ubiegłego roku Oliwia Bieniuk stała się pełnoletnia. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka świętowała ten dzień z najbliższymi. Rano pokazała prezent, który otrzymała, a później dodała zdjęcie z restauracji, w której celebrowała uroczystość. To właśnie wtedy po raz pierwszy pochwaliła się nowym chłopakiem.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk na planie

Oliwia Bieniuk tęskni za chłopakiem

Wybrankiem córki Jarosława Bieniuka jest Michał Krasodomski. Chłopak jest bardzo aktywny na Instagramie, dzięki czemu możemy podejrzeć, czym zajmuje się na co dzień. Jest modelem, który współpracuje z jedną z agencji. Oprócz tego posiada idealne warunki fizyczne, by związać się z tą branżą. Jest blondynem o niebieskich oczach i ma 185 cm wzrostu. Natomiast umięśnioną sylwetkę zawdzięcza aktywnemu trybowi życia - pływa na jednoosobowej łódce w klasie Laser i uprawia inne sporty wodne.

Niestety młoda para ostatnio musiała się na jakiś czas rozstać. Michał razem ze znajomymi wyjechał do słonecznej Portugalii, gdzie w pełni korzysta z uroków tego pięknego państwa. Jeździ na desce, na rowerowe wycieczki i może podziwiać piękne krajobrazy. Oliwia w tym czasie została w rodzinnej Gdyni.

 

O tęsknocie, z jaką mierzy się Oliwia, dowiedzieliśmy się z Instagrama chłopaka. Pod jednym z postów dziewczyna napisała: 

A i słuchaj, sprawa wygląda tak, że fajnie jakbyś już wrócił, bo tęsknię.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Instagram - Michał Krasnodomski

Michał na komentarz odpowiedział tylko emotikoną ze smutną minką, co może również oznaczać, że podobnie jak Oliwia - tęskni.

Oliwia Bieniuk  ma nowego chłopaka

Jak na razie nie wiadomo, od kiedy Oliwia spotyka się z nowym chłopakiem. Jednak przeglądając jego profil, możemy ustalić, że ich związek trwa od paru miesięcy. Pierwsze komentarze Bieniuk pod zdjęciami ukochanego pojawiły się około trzynaście tygodni przed urodzinami dziewczyny. Oliwia zostawiała wtedy emotikonę w kształcie buziaków oraz serca.