Agustin Egurrola zamieścił wymowne zdjęcie. "Jestem zupełnie innym zwierzęciem". Tak komentuje decyzję o współpracy z TVP?

Agustin Egurrola udostępnił na Instagramowym profilu zdjęcie krokodyla, do którego dodał tajemniczo brzmiący opis. Choreograf między wierszami odniósł się do swojej decyzji o współpracy z TVP.

Augustin Egurrola zasiądzie na krześle jurorskim w programie "Dance Dance Dance". Jego współpraca z Telewizją Polską wzbudziła ogromne poruszenie. Michał Piróg nie szczędził ostrych słów, a w swoim poście na Instagramie ubolewał, że część ekipy "You Can Dance" "poszła na bal do reżimowej telewizji". Wygląda na to, że nowy juror tanecznego show TVP postanowił przerwać milczenie i zamieścił na InstaStory wymowną grafikę.

Ida Nowakowska przeszła metamorfozę. Rozjaśniła włosy. Fani nie mogą wyjść z zachwytuIda Nowakowska przeszła metamorfozę. Rozjaśniła włosy. Fani nie mogą wyjść z zachwytu

Agustin Egurrola komentuje decyzję o współpracy z TVP? Pokazał na InstaStory wymowne zdjęcie

Na zdjęciu udostępnionym przez Agustina Egurrolę widzimy krokodyla wyłaniającego się z wody. Choreograf okrasił fotografię tajemniczo brzmiącym wyznaniem:

Nie obchodzi mnie, kto jest najgrubszą rybą w stawie. Jestem zupełnie innym zwierzęciem – przyznał w relacji, do której dodał emotki symbolizujące zwycięstwo i wolność.

Screen InstaStory Agustina EgurroliScreen InstaStory Agustina Egurroli Instagram/agustinegurrola

Tancerz co prawda bezpośrednio nie odniósł się do swojej nowej zawodowej roli, jednak udostępniona przez niego grafika z pewnością nawiązuje do medialnego zamieszania wokół współpracy z TVP. Warto przypomnieć, że Egurrola doczekał się już materiału w wiadomościach. Choreograf został nazwany przez dziennikarzy "wizjonerem tańca w telewizji polskiej":

Artystyczny transfer roku stał się faktem. Wśród jurorów najbardziej znany choreograf w Polsce Agustin Egurrola, który do Telewizji Polskiej przeszedł z komercyjnej konkurencji. W jury zasiądzie obok Joanny Jędrzejczyk oraz Idy Nowakowskiej. Zapowiadają się wielkie emocje - powiedział Michał Adamczyk, prowadzący wydanie wiadomości.
Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance"

Telewizja Polska postanowiła zmienić część składu jury swojego tanecznego show. Nie przedłużyła współpracy z Anną Muchą, która zasiadała w jury poprzedniej edycji programu "Dance Dance Dance". Aktorka była zaskoczona decyzją władz TVP, a o zawodowych zmianach poinformowała fanów w Instagramowym poście.

Anna MuchaTVP zerwała współpracę z Anną Muchą! "Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji"

Myślicie, że Agustin Egurrola rzeczywiście będzie krokodylem trzeciej edycji "Dance Dance Dance"?

Więcej o: