Zmiany w programach TVP. "The Voice of Poland" miało już 17 trenerów!

Media obiegły informacje o zmianach w programach "The Voice of Poland" oraz "Dance Dance Dance". W przypadku tego pierwszego formatu jurorami było aż 17 trenerów!
Zobacz wideo Spięcie między jurorami w "The Voice of Poland"

Widzowie programów TVP nie mogą narzekać na nudę. W ostatnich latach stacja telewizyjna zaczęła słynąć z ciągłych zmian obsady jurorskiej swoich programów rozrywkowych. Tym razem w mediach huczy o nowych zwolnieniach i roszadach w składzie "The Voice of Poland" oraz "Dance Dance Dance".

"Dance Dance Dance". Agustin Egurrola w ogniu krytyki

Po tym, jak z programem "Dance Dance Dance" rozstali się Robert Kupisz i Anna Mucha, Telewizja Polska ogłosiła nowy skład jurorski formatu. Miejsce Kupisza ma zająć Agustin Egurrola, co wzbudziło niemały zamęt wśród opinii publicznej i kolegów z branży celebryty. Dołączenie Egurroli do ekipy TVP skomentował m.in. Michał Piróg: "Jedni uprawiają seks bo kochają partnera/partnerkę inni bo kochają seks a inni bo kochają pieniądze" - pisał tancerz.

W kolejnym sezonie "Dance Dance Dance" nie zobaczymy także Anny Muchy. Aktorka na początku roku przyznała, że rozstanie z programem było dla niej zaskoczeniem, gdyż darzyła ten format dużą sympatią.

Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda

– pisała wówczas na Instagramie Anna Mucha.

 

Dlaczego TVP postanowiło zakończyć współpracę z Muchą? Możemy się domyślać, że chodzi o jej poparcie Strajku Kobiet. Gwiazda nie tylko wyrażała aprobatę dla inicjatywy, ale była także uczestniczką warszawskich marszów.

Jurorką, której do tej pory udało zachować się posadę w "Dance Dance Dance", jest Ida Nowakowska. Oprócz Nowakowskiej i Egurroli w trzeciej edycji programu zobaczymy zawodniczkę kobiecego MMA - Joannę Jędrzejczyk. W roli prowadzących wystąpią Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. 

"The Voice of Poland". Edyta Górniak i Andrzej Piaseczny zagrożeni?

Zmiany czekają także format "The Voice of Poland". Według doniesień niektórych mediów, zagrożona miała być pozycja Edyty Górniak, która w ostatnich miesiącach zasłynęła kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat pandemii i szczepionek przeciwko COVID-19

Poseł chory na COVID - 19 zabiera głos w sprawie teorii Edyty GórniakChory na COVID-19 poseł ze szpitala odpowiada Górniak: Aktorzy odgrywają sceny śmierci

Oberwało się również Andrzejowi Piasecznemu, który był trenerem w czterech edycjach "The Voice of Poland". Katalizatorem okazał się filmik z urodzin wokalisty, na którym skandował "Je*** PiS!". Sprawa była na tyle duża, że TVP wydało oficjalne oświadczenie. Zakończyło się jedynie na reprymendzie.

Andrzej PiasecznyAndrzej Piaseczny zwolniony z TVP? Zamieścił wymowny wpis, jednak szybko go skasował

Trudno nie odnieść wrażenia, że TVP pozbywa się gwiazd, które w dowolny sposób nie zgadzają się z dominującą narracją partii rządzącej. Wyjątkiem od tej reguły wydaje się być (póki co) Michał Szpak - artysta, który nie boi wyrażać swoich poglądów.

Jacek Kurski, Andrzej Piaseczny"The Voice" bez Andrzeja Piasecznego i Michała Szpaka? Mamy komentarz TVP. Bardzo wymowny

Jeśli zliczyć wszystkich jurorów "The Voice of Poland", to na przestrzeni emisji programu było ich aż siedemnastu! Z programu odeszli m.in. Kamil Bednarek, Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży, Piotr Cugowski, Justyna Steczkowska czy Ania Dąbrowska. Ostatnio na fotelach jurorów byli: Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz członkowie grupy Afromental - Baron i Tomson. 

Więcej o: