Marcelina Ziętek karierę rozpoczęła już lata temu. Jak kiedyś wyglądała? Nie bała się odważnych sesji

Marcelina Ziętek największą sławę zdobyła dzięki udziałowi w serialu "19+" i związkowi z Piotrem Żyłą. Jednak aktorka już od przeszło siedmiu lat aktywnie pracowała nad swoją karierą.

Marcelina Ziętek znana jest widzom z serialu "19+". Jej nazwisko zaczęło coraz częściej pojawiać się w mediach w momencie, gdy wyszło na jaw, że spotyka się z Piotrem Żyłą. Ponadto, dziewczyna aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją już blisko 64 tysiące internautów. Chętnie pokazuje w sieci zdjęcia dokumentujące jej pracę oraz chwali się, jak spędza wolny czas. To właśnie tam mogliśmy podejrzeć, jak wyglądała jeszcze przed laty.

Marcelina ZiętekDziewczyna Piotra Żyły pokazała zdjęcie ze studniówki. "To były czasy"

Marcelina Ziętek na dawnych zdjęciach. Dziewczyna nie bała się odważnych sesji

Choć młoda aktorka ma zaledwie 23 lata, to w mediach funkcjonuje już od dawna. Przed laty zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek, a także Miss Foto Południa Nastolatek. Marcelina miała wtedy 16 lat i nosiła prostą grzywkę.

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek Marcelina Ziętek - Instagram

Paulina KrupińskaJak powiększyć usta i oczy makijażem? Paulina Kurpińska zdradziła swoje metody

To jednak nie koniec. Marcelina od lat zajmowała się także modelingiem i pozowaniem. Ma za sobą wiele sesji zdjęciowych, nawet tych bardziej odważnych. 

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek Marcelina Ziętek - Ziętek

Więcej zdjęć Marceliny Ziętek z dawnych lat zobaczycie w naszej galerii.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła - związek

Zarówno Piotr, jak i Marcelina, starali się zachować swoją relację w tajemnicy. Udostępniali tylko bezpieczne zdjęcia w mediach społecznościowych, które uniemożliwiały identyfikację partnera. Kiedy jednak dziennikarze wyczuli chemię pomiędzy tą dwójką, sytuacja powoli zaczęła ulegać zmianie. Od tego czasu nie ukrywają się już tak bardzo i coraz chętniej odnoszą się do pojawiających się plotek. Tuż przed świętami Marcelina Ziętek opublikowała wideo, na którym tańczy z choinką obok auta Piotra Żyły. A gdy Piotr zajął trzecie miejsce podczas Turnieju Czterech Skoczni, Marcelina złożyła mu gratulacje na Instagramie. 

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"