Sebastian Fabijański mówi o związku z Maffashion. Uderzył w inną znaną parę? "Nie zrobimy zdjęcia, jak gramy na playstation"

W wywiadzie, który ukazał się na YouTubie, Sebastian Fabijański skrytykował media społecznościowe i pary, które wykorzystują je do zarabiania pieniędzy. Nawiązał też do związku, który w świecie polskiego show-biznesu "szybko wybuchł i się zakończył". Czy partner Maffashion wbił szpilkę Antkowi Królikowskiemu i Joannie Opoździe?

Sebastian Fabijański przygotowuje się do wydania nowego albumu „Reset”, który lada chwila ma trafić na sklepowe półki. Przy okazji promocji płyty partner Maffashion udzielił wywiadu Bartoszowi Boruciakowi na Youtubie.

Zobacz wideo Maffashion o macierzyństwie

Michał Szpak po metamorfozie. Z taką fryzurą jest nie do poznaniaMichał Szpak po metamorfozie. Z taką fryzurą jest nie do poznania

Sebastian Fabijański krytykuje media społecznościowe

Podczas rozmowy Fabijański ostro skrytykował media społecznościowe, od których jakiś czas temu się odciął.  

Kompletnie nie wpasowuję się w media społecznościowe. Jestem na to zbyt impulsywny. Moja szczerość jest tam odbierana jako hipokryzja – powiedział Fabijański. – Ludzie pisali do mnie wiadomości i opinie, a ja to czytałem i myślałem, jaki to jest brud, bagno, wszędzie jest interes.

W krytyce nie byłoby nic dziwnego, gdyby Sebastian Fabijański nie był partnerem i ojcem dziecka jednej z największych gwiazd polskiego Instagrama, Maffashion. Jak jednak wytłumaczył, zarówno on, jak i Julia od początku znali i szanowali swoje poglądy.

Samo połączenie naszych istnień jest niekonwencjonalne i dość kontrowersyjne. Ja mam swoje podejście do mediów społecznościowych, a Julia zbudowała tam swoje imperium jako Maffashion. Dla mnie Julka jest Julką. Byliśmy świadomi tego połączenia - powiedział w rozmowie z Boruciakiem Fabijański.

Fabijański wbija szpilę Antkowi Królikowskiemu?

Podczas wywiadu Fabijański przyznał, że Maffashion popiera jego decyzję o odcięciu się od mediów społecznościowych. Brak zasypywania fanów wspólnymi zdjęciami ma być dowodem, że w ich związku nie chodzi o biznes.

My nie monetyzujemy związku. Ani ja tego nie potrzebuje, ani ona – tłumaczył Fabijański.

Artysta wytknął to natomiast innym parom polskiego show-biznesu.

Nie chcę urazić żadnego kolegi, ale ostatnio był taki związek, który szybko wybuchł i szybko się zakończył. Zdążyli pewnie trochę na tym zarobić, ale u nas nie ma szans na taki rozwój wydarzeń. Nie wyobrażam sobie, że zrobimy sobie zdjęcie, jak gramy w grę na playstation – powiedział Sebastian Fabijański.

Demi LovatoDemi Lovato ujawnia wstrząsającą prawdę. "Przeszłam trzy udary i zawał serca"

Kogo ma na myśli partner Maffashion? Ostatnio fanami polskiego show-biznesu wstrząsnęła informacja o rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy, którzy chętnie dzielili się wspólnie spędzanymi chwilami na Instagramie. Na jednym ze zdjęć pokazali, jak spędzają wieczory, grając…w grę na konsoli.

Przypomnijmy, że Antek Królikowski jest nową gwiazdą filmów Patryka Vegi, z którym kiedyś współpracował Sebastian Fabijański.

 
Więcej o: