Agnieszka Kaczorowska zwraca uwagę na zmiany w wyglądzie w ciąży. "Nie mija wraz z urodzeniem dziecka". Fanki się zgadzają

Agnieszka Kaczorowska zdradziła, że od czasu pierwszej ciąży w jej wyglądzie coś się zmieniło. Jak sama przyznaje, to zmiany na plus, które nie mijają.

Agnieszka Kaczorowska już za kilka miesięcy przywita na świecie drugie dziecko. Aktorka zaledwie kilka tygodni temu potwierdziła krążące już od dłuższego czasu plotki na temat ciąży. Od tamtej pory regularnie raczy fanów na Instagramie ciążowymi zdjęciami oraz przemyśleniami. Pod najnowszym postem zdradziła, jakie zmiany w wyglądzie towarzyszą jej już od czasów pierwszej ciąży.

Agnieszka Kaczorowska pokazała zmysłowe zdjęcia topless. Fani zachwyceniAgnieszka Kaczorowska pokazała zmysłowe zdjęcia topless. Fani zachwyceni

Agnieszka Kaczorowska o zmianach w wyglądzie

Czas ciąży to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety. Wiele się wówczas zmienia, także w wyglądzie, o czym opowiedziała Agnieszka Kaczorowska pod jednym z postów na Instagramie. W jej przypadku ciąża nadała jej wyjątkowego blasku.

Lubię ten blask. To taki blask, który zobaczyłam u siebie po raz pierwszy, będąc w ciąży z Emilka. Na szczęście on nie mija wraz z urodzeniem dziecka. Został i powiem Wam szczerze, że nigdy nie czułam się tak piękną kobietą, jak od kiedy jestem mamą. Ten blask widać przy projektach, w których biorę udział, widzi go kamera, aparat, ale poza jakąkolwiek sceną zawodową, widzę go ja, w lustrze i uwielbiam tak błyszczeć - czytamy pod postem.

Agnieszka Kaczorowska o ciążowych zachciankachAgnieszka Kaczorowska w pierwszej ciąży sięgała po ziemniaki, a w drugiej? "Mam fazę"

Agnieszka Kaczorowska nie przejmuje się tym, że może zabrzmieć to nieskromnie.

Może ktoś pomyśli sobie, że to mało skromne, a niech myśli! Bojąc się wypowiadać takie słowa, boimy się tak myśleć, a gdy nie myślimy o sobie w kategorii piękna, nikt nie zobaczy nas pięknych - dodała.
 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska w "Pytaniu na śniadanie". Pozowała, trzymając się za ciążowy brzuch. "Zachwycam się swoją energią"

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?
Więcej o: