Beata Tadla zdradziła, dokąd wybiera się w podróż poślubną. To prawdziwy raj

Beata Tadla 16 lutego powiedziała "tak" i została żoną "najwspanialszego mężczyzny". Teraz dziennikarka zdradziła, dokąd udaje się w podróż poślubną. Będzie ciepło!

Beata Tadla we wtorek wyszła za mąż. Dziennikarka radosną nowiną podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych. Teraz zdradziła, dokąd udaje się w podróż poślubną.

Beata Tadla wyleciała w podróż poślubną. Obrała egzotyczny kierunek

Mimo że Beata Tadla niewiele mówi o swoim życiu uczuciowym, przenikliwe spojrzenia czujnych fanów wypatrzyły jakiś czas temu na jej palcu pierścionek zaręczynowy. Potwierdzenie wejścia na wyższy poziom związku znaleźli na Facebooku dziennikarki, gdzie ustawiła status "zaręczona".

CZYTAJ TEŻ: Beata Tadla zaręczona! Trzy miesiące temu rozstała się z poprzednim partnerem

We wtorek 16 lutego dziennikarka po raz kolejny zaskoczyła fanów. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcia z własnego ślubu. 

ZOBACZ TEŻ: Beata Tadla wyszła za mąż! Dziennikarka pokazała zdjęcia ze ślubu. Patrzymy na suknię. Piękna

Choć Beata Tadla dwa razy powiedziała "tak" w tajemnicy, w kwestii podróży poślubnej była o wiele bardziej łaskawa dla swoich fanów i nie kazała im czekać na tę informację do momentu pojawienia się w sieci jej pierwszych zdjęć.

W rozmowie z Plejadą dziennikarka zdradziła, że kolejne 10 dni spędzi na słonecznych Malediwach. Egzotyczną podróż będzie można podejrzeć na Instagramie. Beata Tadla zapowiedziała, że wkrótce na jej profilu pojawią się relacje z wyjazdu. 

Malediwy, archipelag położony na Oceanie Indyjskim, to często obierany przez gwiazdy kierunek wypraw wypoczynkowych. W ostatnim czasie słonecznych kąpieli na Malediwach zażywali między innymi Blanka Lipińska,Ewa Chodakowska i Adam Małysz.

POLECAMY: Adam Małysz wypoczywa z żoną na Malediwach. Pochwalili się zdjęciami w kostiumach kąpielowych

Więcej o: