Piotr Zelt o dalszej pracy w Telewizji Polskiej: Czymś niegodnym jest być częścią tego, co odbywa się w TVP

Piotr Zelt do tej pory pojawiał się na antenie TVP. W rozmowie z "Onet rano" wyznał, że w obecnej sytuacji politycznej uważa występy w Telewizji Publicznej za niegodne.

Piotr Zelt podczas swojej kariery wielokrotnie występował na antenie Telewizji Polskiej. Obecnie podejście aktora do stacji zmieniło się że względu na sytuację polityczną. Ma swoje powody, bo ubiegłym roku w "Wiadomościach" zmanipulowana została jego wypowiedź dotycząca Kingi Rusin. Teraz w rozmowie z "Onet rano" wyznał, co uważa o dalszym udziale w produkcjach TVP.

Piotr Zelt musiał znaleźć inną pracę Piotr Zelt musiał znaleźć nowe zajęcie. Będzie zarabiał na swojej wielkiej pasji. "To do roboty!"

Piotr Zelt o występowaniu Telewizji Polskiej: Czymś niegodnym jest być częścią tego, co odbywa się w TVP

Piotr Zelt wystąpił w środowym wydaniu "Onet rano". W rozmowie z Iwoną Kutyną wyjaśnił dlaczego nie wyobraża sobie obecnie udziału w produkcjach Telewizji Polskiej.

Jeszcze jakiś czas temu myślałem sobie tak: to w końcu nasza praca, nasz zawód, a jeśli gramy w serialu lub produkcji telewizyjnej, jeśli odtwarzamy rolę, robimy swoją pracę, to cóż... Powinniśmy grać i wykonywać tę pracę - tłumaczy.

'Wiadomości', Piotr Zelt Piotr Zelt wypowiedział się na temat Rusin w TVP. Mówi, że został oszukany przez stację

Aktor dodaje, że zaczął grać w "Dziewczynach ze Lwowa" jeszcze zanim władzę w kraju przejął PiS. Po zmianie partii rządzącej powrócił do produkcji, jednak w obecnej sytuacji nie wyobraża sobie, by brać udział w czymkolwiek emitowanym przez TVP.

Grałem w serialu "Dziewczyny ze Lwowa", który trwał w okresie, kiedy PiS nie był u władzy i TVP jeszcze funkcjonowała zupełnie inaczej. I grałem też za nowych rządów w kontynuacji tego serialu, nie miałem z tym problemu, bo to była kontynuacja, produkcja zewnętrzna. Ale w tej chwili sprawy zaszły tak daleko, że naprawdę jest czymś niegodnym być częścią tego, co się odbywa w TVP, bo to niegodne - dodał aktor.

Zgadzacie się z opinią Piotra Zelta?

Zobacz wideo TVP Info do likwidacji? "To nie jest rozwiązanie"
Więcej o: