Magda Gessler została bohaterką... musicalu. Losy tytułowej "M.G." czeka nagły zwrot akcji. Premiera już wkrótce

Magda Gessler i jej program "Kuchenne Rewolucje" cieszą się wśród widzów ogromną popularnością. Jak się okazuje, sławna restauratorka stała się inspiracją do stworzenia sztuki teatralnej, której premiera jest już tuż za rogiem.

Magda Gessler od lat przemierza Polskę z programem "Kuchenne rewolucje", który cieszy się nieustającą popularnością wśród widzów. Losy restauracji, którym pomaga Gessler, co sezon śledzą miliony osób. Poza ekranem restauratorka również nie zawodzi swoich fanów i chętnie dzieli się z nimi szczegółami ze swojego barwnego życia. Nic dziwnego, że w końcu stała się inspiracją do stworzenia... musicalu.

Aneta KręglickaAneta Kręglicka zdradza sekret młodego wyglądu. Wystarczy jeden składnik

Zobacz wideo Magda Gessler o roli babci

Magda Gessler inspiracją do musicalu

Magda Gessler została bohaterką musicalu pod tytułem "M.G.", którego premiera odbędzie się w Teatrze Polskim 19 lutego. Choć jej nazwisko nie pada w oficjalnej zapowiedzi sztuki, wszystko wskazuje na to, że to właśnie sławna restauratorka jest pierwowzorem dla głównej postaci w musicalu.

Znana restauratorka, telewizyjna gwiazda ratująca upadające restauracje, tytułowa M.G., wyrusza w Polskę, by ratować kolejną gastronomię przed bankructwem - degustacja, frustracja, integracja i szczęśliwy finał. Mamy to! Tymczasem Paweł Demirski pisze dla niej inny scenariusz… Samochód niespodziewanie łapie gumę gdzieś pośrodku niczego, baterie w telefonach padają, słońce chyli się ku zachodowi. M.G. wraz z asystentką, szukając pomocy, trafiają drogą przez las do najbliższego miasteczka - czytamy w zapowiedzi spektaklu na stronie Teatru Polskiego.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski o kulisach "Jestem jaki jestem". Zarobił fortunę

Jakie będą dalsze losy tytułowej M.G.? O tym widzowie przekonają się dopiero w teatrze. Za spektakl odpowiada duet Paweł Demirski i Monika Strzępka. W rolę sławnej restauratorki wcieli się natomiast Eliza Borowska, która w 2020 roku otrzymała nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza za najlepszą kobiecą kreację aktorską w sezonie za rolę w spektaklu "Wszystko płynie".

 
Więcej o: