Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu..." świętują drugą rocznicę ślubu. Były płatki róż na dywanie, a dla fanów zdjęcia zza kulis wesela. Cudowne!

Agnieszka i Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" obchodzili we wtorek drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji na instagramowym profilu Agnieszki pojawiły się zdjęcia z ceremonii. Była uczestniczka show TVN zmieściła w sieci także wzruszający wpis.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ich związek przetrwał po zakończeniu show, a para świętowała ostatnio drugą rocznicę ślubu. Z tej okazji Agnieszka wstawiła na instagramowy profil zdjęcie z ukochanym, do którego dodała wymowny opis. Była uczestniczka show TVN wspominała także swoją przygodę z programem oraz pokazała zdjęcia z ceremonii. 

Dwa lata temu dano mi możliwość wzięcia udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dziś wracają do mnie wspomnienia, jakby to było wczoraj... Kiedy stanęłam przed drzwiami do sali Urzędu Stanu Cywilnego, za których dobiegały głosy ludzi, wiedziałam, że jest tam ich cała sala... Serce biło mi najszybciej, jak tylko mogło i nagle doszło do mnie "Aga ty bierzesz ślub". Tata złapał mocno mnie za rękę i powiedział "Aguś, będzie dobrze, weź kilka oddechów, wchodzimy" no i się zaczęło...

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek świętują drugą rocznicę ślubu

Agnieszka podkreśliła, że w jej związku nie zawsze było kolorowo. Przeciwieństwa losu udało się jednak pokonać:

Nasza przygoda zaczęła się w zachwycie, byliśmy oboje zafascynowani sobą, poznawaliśmy się, poznawaliśmy swoich bliskich i postanowiliśmy ze sobą zostać. Życie później nie było dla nas komedią romantyczną niczym z TVNu. Przeżyliśmy, jak chyba każda para, też te trudniejsze momenty. Moja wyprowadzka do Krakowa, tęsknota za bliskimi, za swoimi miejscami, za Łodzią.
Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

Mimo trudnej sytuacji z początku relacji z Wojciechem, Agnieszka nie żałuje swojej decyzji. We wpisie podkreśliła, że cieszy się, iż dała sobie szansę:

Czy kiedyś zwątpiłam w swój wybór? Czy kiedyś żałowałam? Nigdy. Przez życie idę zawsze mocno stąpając po ziemi, nie oglądam się w tył, mocno wierze w swoje decyzje i pozytywnie patrzę na przyszłość... Dziś mijają dwa lata od momentu ślubu z tym obcym mi wtedy Wojciechem Janikiem i jestem szczęśliwą żoną. Dziś jestem tu, gdzie powinnam być. Dziś robię to, co powinnam. Dziś dziękuję losowi za swoją odwagę i za szanse, jaką sobie dałam. "Kto nie ryzykuje szampana nie pije" - ja właśnie spijam z niego piankę.
 

Na InstaStories pokazała także niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu z Wojtkiem. Pokazała także fotografie dokumentujące przygotowania do ceremonii oraz pochwaliła się, w jaki sposób świętowała z mężem drugą rocznicę zamążpójścia. Para zjadła kolację w domowym zaciszu, a na podłodze rozsypane były płatki róż.

InstaStory Agnieszki ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'InstaStory Agnieszki ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Instagram/agnieszka_lyczakowska

Internauci byli zachwyceni rocznicowym postem, który Agnieszka wstawiła na Instagram:

Cudowne z was małżeństwo - szczere i prawdziwe.
Gratulacje!
Od samego początku wam kibicuję. Oby tak dalej.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia ze ślubu, którymi pochwaliła się była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek tworzą parę niemal idealną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.