TVP krótko i bez emocji odnosi się do odejścia Marzeny Rogalskiej. "Zdecydowała o odejściu"

Marzena Rogalska po 12 latach zerwała współpracę z Telewizją Polską. Kto zastąpi ją w "Pytaniu na Śniadanie" i innych projektach? Sprawę krótko i bez emocji komentuje TVP.

We wtorek Marzena Rogalska, która przez 12 lat była jednym z filarów Telewizji Polskiej, pożegnała się ze stacją. Jej nagłe odejście spowoduje przetasowania w projektach, w których miała wziąć udział. Do sprawy krótko i bez emocji odniosło się TVP.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. 'Zawsze można zacząć od nowa'. Nawiązała do strajku mediówMarzena Rogalska odchodzi z TVP. "Zawsze można zacząć od nowa". Nawiązała do strajku mediów

Zobacz wideo Jacek Kurski - wizjoner, poliglota

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Co z programami?

Marzena Rogalska razem z Tomaszem Kammelem prowadziła program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka miała być także twarzą nowego projektu w TVP Kobieta. Odejście, które Rogalska ogłosiła 16 lutego, wiąże się z koniecznością znalezienia na jej miejsce nowej prowadzącej. Z pytaniem, kto zastąpi popularną dziennikarkę, do TVP zwróciła się Wirtualna Polska. Jak się okazuje, na konkrety będziemy musieli jeszcze poczekać, zaś na razie TVP wydało dwuzdaniowe oświadczenie:

Pani Marzena Rogalska zdecydowała o odejściu z Telewizji Polskiej. O tym, kto ją zastąpi w programie "Pytanie na śniadanie" TVP poinformuje wkrótce - cytuje treść oświadczenia Wirtualna Polska.

"Pytanie na Śniadanie". Koledzy pożegnali Marzenę

W czułych słowach Marzenę Rogalską pożegnali natomiast koledzy z programu "Pytanie na Śniadanie". We wtorek na oficjalnym profilu programu na Facebooku - zaledwie kilka godzin po ogłoszeniu rozstania przez dziennikarkę - pojawił się pożegnalny wpis.

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe. Powodzenia - czytamy w poście na Facebooku.

Rogalska, Kammel"Pytanie na śniadanie" już zastąpiło Rogalską. Kammel nawet jej nie pożegnał

W podobnym tonie do sprawy odnoszą się internauci, którzy z jednej strony nie wyobrażają sobie "Pytania" bez Marzeny Rogalskiej, a z drugiej pogratulowali jej decyzji. Bez komentarza odejście koleżanki po fachu pozostawił natomiast Tomasz Kammel.