Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" całuje męża na zdjęciu i pisze o miłości. To już prawie pięć lat razem!

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" w TVP są najlepszym przykładem na to, że związki budowane przed kamerami mimo wszystko mają szansę przetrwać. Są ze sobą już prawie pięć lat.

Ania i Grzegorz Bardowscy wkrótce będą obchodzić kolejną rocznicę ślubu. Para z "Rolnik szuka żony" w TVP wciąż wygląda na bardzo zakochaną, a najnowsze zdjęcie na profilu uczestniczki stanowi jedynie potwierdzenie tego, że darzą się miłością.

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" w TVP na romantycznym zdjęciu

Grzegorz i Anna Bardowscy wzięli udział w "Rolnik szuka żony" w TVP. Obydwoje od razu wpadli sobie w oko - związek przetrwał po zakończeniu edycji, a w kwietniu 2016 roku para zdecydowała się na ślub. Już kilka miesięcy później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Jan. Ponad rok temu ich rodzina po raz kolejny się powiększyła - tym razem o córkę Liwię. Z naszych obliczeń wynika, że już za dwa miesiące Bardowscy będą obchodzić piątą rocznicę ślubu. Wygląda na to, że wciąż są w sobie bardzo zakochani i nie kryją się z okazywaniem uczuć. Ostatni post na profilu Ani zdaje się tylko to potwierdzać.

Aby zakochać się w kimś, wystarczy przypadek, lecz aby kogoś kochać, trzeba o wiele więcej - podpisała zdjęcie.

Na zamieszczonej fotografii widać całującą się na ulicy Jeleniej Góry parę. Perspektywa, z której zostało zrobione ujęcie może sugerować, że autorem jest starsze dziecko Bardowskich. To zresztą nie pierwszy raz, gdy Jasio został osobistym fotografem małżeństwa. Ostatnio Ania z "Rolnik szuka żony" chwaliła się zdjęciem zrobionym właśnie przez syna.

 

Pozostaje życzyć szczęścia i jak najwięcej romantycznych ujęć, na które tak chętnie czekają fani pary.

Zobacz też: Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" bardzo schudł. Fani aż zaniemówili. "Co to za dieta cud?"

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.