Gwiazdor "Gry o tron" został ojcem! Kit Harington i Rose Leslie zostali przyłapani z dzieckiem. Magazyn opublikował ich zdjęcia

Kit Harington i Rose Leslie, znani z kultowego serialu "Gra o tron", zostali rodzicami. Powitali swoje pierwsze dziecko.

We wtorek 16 lutego Kit Harington i Rose Leslie zostali rodzicami. Radosną nowinę potwierdziła ich menedżerka. Para została także przyłapana na jednej z londyńskiej ulic wraz z dzieckiem, nie pozostawiając fanom żadnych wątpliwości.

Co czwarty Szwed żyje w pojedynkęPrawdziwi romantycy Europy

Przeczytaj także: Główny gwiazdor "Gry o tron" zostanie ojcem! W sieci pojawiły się zdjęcia jego żony

Aktorzy z "Gry o tron" zostali rodzicami

Zdjęcia Kita Haringtona i Rose Leslie opublikował magazyn "Page Six". Widać na nich, jak szczęśliwy aktor trzymał za rękę ukochaną żonę, która niosła noworodka w nosidełku na piersi. Przy okazji magazyn ujawnił, że para została rodzicami syna. Nie wiadomo jednak, jakie imię otrzymał chłopiec.

Kit Harington i Rose Leslie stronią od medialnego zainteresowania, rzadko bywają na imprezach branżowych, unikają takżę dzielenia się prywatnością w mediach społecznościowych. O ciąży Rose dowiedzieliśmy się jesienią, gdy aktorka po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuch podczas sesji zdjęciowej dla magazynu "Make". Co jednak ciekawe, w wywiadzie, który towarzyszył sesji, unikała tematu ciąży. Dopiero w październiku po raz pierwszy opowiedziała o swoim stanie.

Jestem podekscytowana ciążą. Nie mogę doczekać się spotkania z nowym członkiem naszej rodziny! - mówiła w rozmowie z "New York Post".
 

Emilia Komarnicka-KlynstraKomarnicka rozmyśla podczas karmienia piersią: Najważniejsza jest intencja

Ciekawe, czy teraz Kit Harington i Rose Leslie chętniej będą opowiadać o rodzicielstwie i pokazywać zdjęcia maleństwa? Z pewnością niedługo się przekonamy. 

Przeczytaj także: Kit Harington trafił na terapię. Powodem leczenia problemy z alkoholem i zły stan psychiczny